Туреччина переносить туристичний сезон через коронавірус

Туреччина переносить туристичний сезон через коронавірус

Укрінформ
У Туреччині через коронавірус перенесли на місяць міжнародні масові заходи та рекомендують відтермінувати початок туристичного сезону.

Рішення ухвалене за результатами наради на рівні кількох міністерств, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми рекомендуємо туроператорам перенести початок курортного сезону на кінець квітня. З нашої точки зору це має сенс. У цьому контексті, у порівнянні з минулим роком, вирішили, що було б набагато доцільніше прийняти менше туристів, а не приваблювати туристичні потоки», - повідомив міністр культури та туризму Мехмет Нурі Ерсой.

Міністр торгівлі Рухсар Пекджан повідомила про те, що всі міжнародні виставки, які були заплановані до проведення після 16 березня, будуть перенесені на кінець квітня. За її словами, буде здійснено ряд заходів для уникнення ажіотажу та накручування цін на засоби захисту, зокрема медичні маски.

Читайте також: Індія до середини квітня анулювала всі туристичні візи через коронавірус

Міністр охорони здоров’я запевнив, що в країні проведено всі заходи для протидії поширенню коронавірусу та лікування хворих. «Наше міністерство завершило підготовку до протистояння коронавірусу. Один або кілька випадків не слід розглядати як епідемію», - сказав Фахреттін Коджа.

Як відомо, про перший випадок зараження коронавірусом у Туреччині було повідомлено у ніч з 10 на 11 березня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-