Грузія вводить пільги для туристичної галузі, що постраждала від санкцій РФ

Грузія вводить пільги для туристичної галузі, що постраждала від санкцій РФ

Укрінформ
Уряд Грузії запускає механізм підтримки туристичної галузі, яка постраждала внаслідок російських санкцій.

Про це повідомляється на сайті Міністерства економіки та стійкого розвитку Грузії.

"Урядова ініціатива передбачає співфінансування кредитної процентної ставки для підприємців, які мають фінансові труднощі через російські санкції та зменшення туристичних потоків. Агентство Enterprise Georgia (входить у склад Міністерства економіки та сталого розвитку) з 1 вересня та протягом наступних 6 місяців буде компенсувати 80% щомісячних відсоткових платежів за кредитами в національній валюті та 70% - у випадку позик в іноземній валюті", - йдеться в повідомленні.

Загалом на урядові компенсації наразі можуть розраховувати власники готелів на 4-20 номерів, котрі до 30 червня цього року брали позику на будівництво чи ремонт приміщень. Максимальна сума, яку зможе отримати один власник, становить 100 тисяч доларів (300 тисяч грузинських ларі).

Читайте також: Грузинські літаки востаннє злітали до Росії

Як відомо, після скандалу з російськими депутатами у грузинському парламенті у Тбілісі 20 червня пройшли масові протести й заворушення.

Після цього президент РФ Володимир Путін підписав указ, яким заборонив польоти до Грузії всім російським авіалініям. Заборона вступила в силу з 8 липня.

З іншого боку, грузинські авіакомпанії Georgian Airways і MyWay Airlines також припинили польоти в Росію 7 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-