Санкції

23 вересня 2021


Сенат США проведе закриті слухання щодо Nord Stream 2

Комітет з питань міжнародних відносин Сенату США проведе слухання за зачиненими дверима за участю високопоставленого представника адміністрації на тему енергетичної безпеки й, зокрема, політики команди Джо Байдена щодо газопроводу Nord Stream 2.

22 вересня 2021


Мінфін США ввів санкції проти міжнародного наркокартелю у Мексиці

Міністерство фінансів США запровадило широкий список санкцій проти керівника наркокартелю «Сіналоа» Серхіо Валенсуели, а також цілої мережі наркоторговців та партнерів цієї організації в кількох країнах Центральної Америки.

21 вересня 2021

17 вересня 2021


РНБО запровадила санкції проти 33 кандидатів у депутати Держдуми РФ

Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про застосування персональних обмежувальних санкцій проти 33 кандидатів у депутати Державної думи Російської Федерації за причетність до організації та проведення виборів на окупованих територіях України.

16 вересня 2021

15 вересня 2021


Україна продовжила санкції проти Ємену

Кабінет Міністрів продовжив до 28 лютого 2022 року застосування персональних спеціальних економічних санкцій згідно з резолюцією Ради безпеки ООН щодо Республіки Ємен.

14 вересня 2021


У Сенаті США вимагають запровадити санкції проти Nord Stream 2 AG

У США двоє сенаторів від Республіканської партії заявили, що домагатимуться від адміністрації президента запровадити санкції проти компанії-розпорядника газопроводу Nord Stream 2, блокуючи призначення на міністерські посади.

12 вересня 2021

11 вересня 2021

08 вересня 2021


Через переслідування кримських татар Раду закликають створити аналог Акту Магнітського

Народний депутат із фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько закликає Верховну Раду запровадити санкції проти причетних до переслідування кримських татар за аналогом Акту Магнітського.


Байден продовжив дію надзвичайної ситуації та санкції через втручання у вибори в США

Президент США Джо Байден продовжив на наступний рік дію надзвичайної ситуації національного масштабу, а також санкції у зв’язку із загрозою іноземного втручання в американські вибори.

07 вересня 2021


Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо внесення змін до персональних санкцій

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони від 20 серпня "Про внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".


Зеленський увів у дію рішення РНБО про персональні санкції

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 7 вересня 2021 року "Про внесення зміни до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

06 вересня 2021


Вироки Колесніковій і Знаку: ЄС може посилити санкції проти режиму в Білорусі

Євросоюз може розглянути застосування додаткових санкцій проти режиму Лукашенка після судового засідання у Мінську, в ході якого білоруські опозиціонери Марія Колеснікова та Максим Знак були безпідставно та з порушенням всіх фундаментальних прав засуджені до тривалих термінів ув’язнення.

03 вересня 2021


США ввели санкції проти розвідки Ірану, яка «полювала» за дисидентами

Мінфін США запровадив санкції проти представників розвідки Ірану, які намагалися викрасти американського громадянина іранського походження в Нью-Йорку, а також були причетні до інших подібних операцій за кордоном.

02 вересня 2021


Євросоюз планує продовжити санкції проти режиму Лукашенка

Після штучно створеної Мінськом міграційної кризи на кордонах Білорусі з Польщею, Литвою і Латвією Євросоюз не втратив рішучості з підтримки демократичного майбутнього Білорусі та білоруського громадянського суспільства, і буде продовжувати політику санкцій проти диктаторського режиму Лукашенка.

01 вересня 2021

23 серпня 2021

22 серпня 2021


Деркач, Пушилін та інші: Президент увів у дію рішення РНБО про санкції

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 20 серпня 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

21 серпня 2021


Президент ввів у дію рішення РНБО про санкції

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 серпня 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-