Санкції

22 жовтня 2019

21 жовтня 2019

18 жовтня 2019

17 жовтня 2019

15 жовтня 2019

14 жовтня 2019

Євросоюз готує санкції проти Туреччини

Рада міністрів ЄС із закордонних справ у понеділок в Люксембурзі ухвалила резолюцію, яка доручає Єврокомісії розробити санкції проти фізичних та юридичних осіб, причетних до незаконного буріння, яку Туреччина здійснює у виключній економічній зоні Кіпру.

Боррель запевнив у незмінності санкційної політики щодо Росії

Кандидат на посаду високого представника Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки політики Жозеп Боррель запевнив міністра закордонних справ України Вадима Пристайка у незмінності підходів європейських столиць щодо застосування санкцій відносно Росії.

12 жовтня 2019

Пристайко закликатиме Європу підтримати мирний план Зеленського тиском на Росію

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на зустрічі в Люксембурзі 14 жовтня закликатиме європейських колег підтримати нинішні кроки України щодо врегулювання на Донбасі шляхом тиску на Росію.

Мінфін США отримає повноваження на санкції проти Туреччини

Президент США Дональд Трамп наділить Міністерство фінансів США повноваженнями запроваджувати санкції проти Туреччини за порушення прав людини у Сирії або за дії, що ведуть до дестабілізації ситуації в країні.

11 жовтня 2019

Мінфін США попередив Туреччину щодо санкцій через наступ в Сирії

Міністерство фінансів США оголосило про намір президента Трампа запровадити санкціі проти фізичних та юридичних осіб Туреччини, у тому числі, урядових установ, з метою запобігання подальшого наступу на півночі Сирії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-