Санкції

22 травня 2022

21 травня 2022


росія заборонила в’їзд дружині Трюдо та чоловіку Фріланд

МЗС рф заявило, що у відповідь на оголошені владою Канади чергові антиросійські санкції, що стосувалися представників керівництва, військових і ділових кіл, а також їхніх найближчих родичів, в'їзд у росію закривається для аналогічної категорії канадських громадян.

20 травня 2022


Стефанчук просить Ірландію суворіше дотримуватися санкційного тиску на рф

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук звернувся до колег з Ірландії з проханням суворіше дотримуватися санкційного тиску проти рф та закликав підтримати запровадження подальшого пакету обмежувальних заходів, зокрема ввести ембарго на російські нафту та газ.

18 травня 2022

16 травня 2022


Глава Мінфіну США: Робимо все, щоб росія дістала запеклий опір на міжнародній арені

Сполучені Штати і зокрема міністерство фінансів налаштовані рішуче, щоб росія, яка зустріла жорсткий спротив захисників України на полі бою, мала не менш запеклий економічний та фінансовий опір на міжнародній арені.

14 травня 2022

13 травня 2022

12 травня 2022

11 травня 2022

09 травня 2022

08 травня 2022


Держдеп оголосив санкції проти тисяч можновладців та військових з рф та білорусі

Санкції Державного департаменту США, які включають візові та інші індивідуальні обмеження, запроваджені в неділю американським урядом проти тисяч представників влади та військових у росії та білорусі.

06 травня 2022


США вперше ввели санкції проти «блендера» криптовалют

Міністерство фінансів США вперше оголосило про введення санкцій проти північнокорейської платформи Blender.io, яка забезпечує змішування криптовалют у процесі віртуальних транзакцій з метою забезпечення конфіденційності платежів.

05 травня 2022


Зеленський ветував закон про санкції, пов'язані з активами окремих осіб

Президент Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності санкцій, пов'язаних з активами окремих осіб».

03 травня 2022

02 травня 2022


Україна завжди памʼятатиме, що для неї зробила Словаччина – Кулеба

Україна завжди пам’ятатиме, що зробили для неї словацькі друзі: прийом біженців, гуманітарна допомога, постачання зброї, підтримка наданню статусу кандидата до Євросоюзу та дозволу на безмитний експорт.

01 травня 2022


Китай провів нараду з банкірами щодо захисту від можливих санкцій США - FT

Китайські посадовці провели екстрену нараду з місцевими та іноземними банками щодо захисту закордонних активів країни від західних санкцій – аналогічних тим, що запроваджено проти росії за її вторгнення в Україну.

30 квітня 2022

29 квітня 2022

28 квітня 2022


Сейм Латвії заборонив спортивні контакти з росією і білоруссю

Парламент Латвії в остаточному читанні ухвалив поправки до Закону про спорт, які забороняють латвійським спортсменам та командам брати участь у російських і білоруських змаганнях та співпрацювати з командами цих країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-