Дрогобич спростить доступ до унікального туристичного об’єкта

Дрогобич спростить доступ до унікального туристичного об’єкта

Укрінформ
У Дрогобичі, що на Львівщині, від грудня 2018 року для гостей і жителів міста почнуть проводити екскурсії в новому форматі місцевою солеварнею.

Як розповів директор Туристичного інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава, тепер квитки на екскурсію можна буде придбати безпосередньо в офісі ТІЦ, повідомляє Zruchno.Travel

"Екскурсії ми почнемо водити з грудня цього року. Квитки можна буде придбати в Туристичному інформаційному центрі Дрогобича – їх вартість становитиме 30 гривень – це і за вхід на солеварний завод, і за екскурсійне обслуговування. Зараз ми розробляємо екскурсійну розповідь. Учасники дізнаються про історію солеваріння в Дрогобичі, на власні очі побачать процес виварювання солі, побувають у сховищі; відвідають Королівський шурф, з якого викачується розсіл", – прокоментував Чава.

За його словами, екскурсії солеварним заводом проводилися й раніше, проте тільки за попереднім погодженням з керівництвом солеварні.

Читайте також: На Львівщині відкриють "Око Юрія Дрогобича"

"Раніше для того, щоб відвідати солеварню, необхідно було завчасно написати спеціальний запит. Однак, зараз, коли туризм в Дрогобичі почав набирати обертів (особливо після того, як була розроблена туристична айдентика міста), а солевиварний завод привертає все більше уваги, ми підписали договір про співпрацю з підприємством", – додав Чава.

Він підкреслив, що відтепер організацією мандрівок солеварнею займатиметься ТІЦ. Екскурсії ж для гостей проводитиме працівник солевиварного заводу.

Директор Туристичного інформаційного центру Дрогобича також висловив упевненість в тому, що новий туристичний продукт користуватиметься великим попитом і проект виявиться успішним.

Варто зазначити, що в період розквіту солеварні тут функціонували два колодязі – Королівський і колодязь барона Гартенберга (шурф №2). На обох дозволявся солевидобуток на користь так званого "госпіталю для бідних" – невеликої лікарні при костелі. У 1565 році в Дрогобичі було виварено 26 тисяч бочок солі, зокрема близько половини на приватних солеварнях, а решта – на королівської жупі.

Фото: RFE/RL

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-