У Львові презентували велетенську їстівну карту області

У Львові презентували велетенську їстівну карту області

Фото
Укрінформ
Велетенську і смачну карту Львівщини, що містить інформацію про гастролокації у відкритих для відвідувачів фермерських господарствах, представили на фестивалі готельно-ресторанного бізнесу HoReCa SHOW Lviv в обласному центрі.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

"Карта гастролокацій смачна не тільки у переносному, але й в прямому значенні. Адже її основу складає свіже листя салату, на якому "за адресами" розміщені різноманітні делікатесні сири, виробництво яких налагодили фермери, мед, ягоди, продукти із мангалиці — угорської породи свиней, м'ясо яких особливо цінується гурманами, — та навіть равлики. Усіма цими смаколиками частують гостей у господарствах, відкритих для туристів", - зазначила начальник управління туризму ЛОДА Наталія Табака.

За її словами, оскільки 2018-й визначений Національною туристичною організацією України роком гастрономічного туризму, управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації запровадило кампанію популяризації локацій на природних територіях, які відкриті для мандрівників. Це фермерські господарства, які вирощують і популяризують екопродукцію. У контексті цього – розроблено путівник "Гастромандри Львівщиною" та створено "живу" карту гастролокацій.

Читайте також: Сумщина підготує для туристів "смачні" мандрівки

Усі продукти на ній можна буде не лише детально роздивитися, але й скуштувати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-