Львівщина взялася за туристичний розвиток транскордонного Розточчя

Львівщина взялася за туристичний розвиток транскордонного Розточчя

Укрінформ
На Львівщині почали втілювати дворічний туристичний проект «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони», який є однією з ініціатив в межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

«В межах програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 на Львівщині розпочато реалізацію проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони». Його протягом двох років будуть втілювати 6 партнерів із Львівщини та Люблінського воєводства Польщі», – зазначила начальник управління курортів та туризму ОДА Наталія Табака.

Метою проекту є популяризація та збереження природної спадщини завдяки розвитку туристичної інфраструктури, створення нових туристичних продуктів, поліпшення іміджу та привабливості польського і українського Розточчя.

В межах реалізації проекту розбудовуватимуть туристичну інфраструктуру, впорядкують території, що прилягають до велосипедних доріжок (включно з супутньою інфраструктурою) та збільшать туристичну привабливість територій, охоплених проектом. Також передбачено створення нових велосипедних маршрутів на Розточчі на території України та Польщі, їхнє маркування, облаштування пунктів обслуговування туристів, проведення тренінгів для працівників природоохоронних установ та промоцію екотуризму, зокрема видання матеріалів про природні та культурні цінності Розточчя.

Читайте також: Яворівський нацпарк запрошує до нащадків дикого коня-тарпана

Важливим фактором є те, що веломаршрути пролягатимуть через територію біосферного резервату «Розточчя», який рішенням МАБ (програма "Людина і біосфера" - ред.) ЮНЕСКО включено до всесвітньої мережі біосферних резерватів.

У межах проекту планується будівництво центру геотуризму в Ліпську (РП) та еколого-просвітницького центру в Яворівському національному природному парку, які будуть місцями промоції регіону Розточчя, формування позитивного ставлення до природи, а також центрами зустрічей представників з польської та української прикордонних територій, налагодження співробітництва у прикордонній зоні, організації екологічних фестивалів, турів, спортивних змагань, пленерів тощо.

Загальний бюджет проекту для усіх партнерів становить понад два мільйони євро.

Розточчя – вузьке горбисте пасмо на заході України та в південному сході Польщі. Простягається від Львова до Томашова, Щебрешина і Красника (Польща). Розточчя являє собою кліматичну, флористичну і фауністичну прикордонну зону.

Фото: ua-travel.info

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-