Польща

03 серпня 2021

02 серпня 2021


Польська компанія PGNiG планує взяти участь у сертифікації «Північного потоку-2»

Польська державна нафтогазова компанія PGNiG подала до Федерального мережевого агентства Німеччини заявку на участь в процедурі сертифікації оператора газопроводу «Північний потік-2» компанії Nord Stream 2 AG.

30 липня 2021

29 липня 2021


Оголошено опитування про тижневик для української громади Польщі «Наше слово»

Тижневик для української громади в Польщі «Наше слово», який упродовж 65 років присутній в житті української діаспори, оголосив опитування серед теперішніх і потенційних читачів, якого «Нашого слова» вони потребують.

28 липня 2021

27 липня 2021

26 липня 2021


МЗС Польщі не планує cкасовувати скандальний тендер на візове обслуговування українців

МЗС Польщі станом на сьогодні не бачить підстав для скасування скандального тендеру з обрання виконавця послуг щодо візового обслуговування громадян України на найближчі три роки.


Генконсул обговорив потреби українських студентів Краківського економічного університету

Генеральний консул України у Кракові В'ячеслав Войнаровський обговорив з ректором Краківського економічного університету Станіславом Мазуром актуальну ситуацію з українськими громадянами, які навчаються у цьому виші.


Суботня ДТП у Польщі: в лікарнях ще четверо українців, «тяжкого» стабілізували

Четверо громадян України продовжують залишатися у польських лікарнях після ДТП за участю мікроавтобуса Volkswagen Transporter та легкового автомобіля Nissan, що сталася у суботу вранці поблизу міста Радомсько Лодзького воєводства у центрі Польщі.

25 липня 2021

24 липня 2021

23 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-