Польща

22 травня 2022


Зеленський підтримує ініціативу Дуди щодо нової угоди про добросусідство

Президент Володимир Зеленський висловився на підтримку ініціативи глави Польської держави Анджея Дуди щодо укладення нової угоди про добросусідство між Україною та Польщею, що сприяло б збереженню теплих відносин між народами.


Зміцнення ЗСУ, постачання зерна і санкції проти рф: Зеленський провів переговори з Дудою

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою у форматі віч-на-віч, після чого відбулися перемовини делегацій України та Польщі під головуванням президентів.


Україна та Польща готові укласти угоду про спільний прикордонно-митний контроль – Зеленський

Україна та Польща найближчим часом укладуть двосторонню угоду щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного умовного кордону - коли Україна буде членом Європейського Союзу.


Дуда у Раді: Настав час укласти новий договір про добросусідство з Україною

З огляду на дружні взаємини між Варшавою і Києвом, що особливо проявилося в умовах повномасштабної війни росії проти України, настав час для підписання нової угоди про добросусідство між Україною і Польщею.

21 травня 2022


кремль розганяє фейки про «підступні плани» Польщі щодо України

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України оприлюднив добірку фейків, спродукованих росією, у яких йдеться, що Польща має підступний намір перейти на бік росії та захопити західну частину України.

20 травня 2022


Польща і Португалія запропонують пакет рішень для наближення України до ЄС - Моравецький

Допомога Україні є реалізацією мрії про об’єднану Європу - від Лісабона до Києва; Польща і Португалія планують представити пакет рішень, які будуть привабливими для України і наблизять членство України в ЄС.


Польща зацікавлена у відновленні довоєнних показників торгівлі з Україною – УСПП

Польща зацікавлена у відновленні довоєнних показників торгівлі і співпраці з Україною, а у перспективі – створенні масштабних проєктів, зокрема, у сфері машинобудування та військово-промислового комплексу.


Смоленська авіакатастрофа: суд у Польщі заочно арештував російського диспетчера

Окружний суд Варшави-Мокотува виніс постанову про тимчасовий арешт Віктора Р. - російського польотного диспетчера, який 10 квітня 2010 року чергував в аеропорту Смоленська та проходить по справі вбивства президента Польщі Леха Качинського.

19 травня 2022

18 травня 2022


Польща може допомогти Україні отримати газ «іншої молекули» – Макогон

Гендиректор Оператора ГТС України Сергій Макогон вважає, що Польща може сприяти перемозі нашої держави на енергетичному фронті, дозволивши використання своїх LNG-терміналів для отримання газу «іншої молекули».


У Варшаві відкрився перший міжнародний офіс «Дія. Бізнес»

Міністерство цифрової трансформації України відкрило у Варшаві центр “Дія. Бізнес” з огляду на велику кількість українців, які прибули до Польщі через російську агресію проти України. Офіс офіційно розпочне свою роботу з 18 травня.

17 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-