Польща

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

20 липня 2024


Безпекова угода між Україною і Польщею не потребує ратифікації у Сеймі РП – заступник міністра

Безпекова угода між Україною і Польщею, яку 8 липня підписали у Варшаві Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, не потребує ратифікації у Сеймі й підпису з боку президента РП.

19 липня 2024


До Українського легіону у Польщі набиратимуть через консульські установи

До Українського легіону - військового підрозділу, який мають підготувати й оснастити в Польщі відповідно до безпекової угоди з Україною - набиратимуть громадян в українських консульських установах на території РП. 

18 липня 2024

17 липня 2024


За великими пожежами в Польщі можуть стояти іноземні спецслужби – глава МВС

У Польщі аналізують випадки усіх великих пожеж на території країни, оскільки за ними можуть стояти іноземні спецслужби. Останнім часом в Польщі через диверсії і саботаж в інтересах третіх країн арештовано понад 10 осіб, ще стільки ж видворено з країни.

16 липня 2024


У Варшаві відбувся концерт Ukrainian Freedom Orchestra

У Національній опері у Варшаві відбувся концерт Ukrainian Freedom Orchestra («Українського оркестру свободи») під керівництвом канадсько-української диригентки Кері-Лінн Вілсон.

15 липня 2024

14 липня 2024

13 липня 2024

12 липня 2024


Сайт Сейму Польщі зазнав DDos-атаки

Сайт Сейму Польщі у п’ятницю зазнав DDos-атаки: депутати скаржилися, що не можуть на робочих електронних пристроях вносити поправки до законопроєктів і голосувати.


Єврокомісія не обговорювала з Польщею збільшення експорту «вугільної» електрики в Україну

Єврокомісія бачила повідомлення щодо пропозицій прем’єр-міністра Дональда Туска про збільшення виробництва електроенергії на теплових вугільних електростанціях в Польщі для збільшення експорту електрики до України наступної зими, але поки не мала жодних деталізованих обговорень з урядом Польщі щодо цієї ідеї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-