За кількістю туристів, які відвідують Туреччину, Україна в першій десятці – експерт

За кількістю туристів, які відвідують Туреччину, Україна в першій десятці – експерт

Укрінформ
Україна на одному з перших місць серед країн по кількості туристів, які відвідують Туреччину, якщо рахувати цей показник з огляду на чисельність населення.

Про це в коментарі Укрінформу сказав голова правління TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Асоціація туристичних агентств Туреччини) Фіруз Багликайа.

«По кількості туристів, які відвідують Туреччину щороку, Україна в першій десятці, але якщо врахувати кількість населення у співвідношенні до кількості подорожуючих до Туреччини, то це буде одне з перших місць», - сказав Багликайа.

За його словами українські туристи цікавляться екскурсійними турам та поєднують пізнавальні подорожі й суто пляжний відпочинок, тому Асоціація розробляє нові маршрути, зокрема на схід Туреччини.

«Цей регіон, з його дуже давньою історією, пам’ятками світового значення, буде однозначно цікавим для українських туристів. Щороку сюди приїздить близько мільйона туристів, але частка іноземців – близько 100 тисяч», - сказав голова правління TÜRSAB.

Читайте також: Туреччину цікавлять в Україні серйозні проекти, а не "швидкі гроші" - Кубів

Як відомо, Цього року Туреччину за перші вісім місяців відвідали 27.023.134 туристи з-за кордону, що перевищує аналогічний показник минулого року на 22,92%. Україна минулого року обійняла 7-ме місце у топ-10 серед країн за кількістю туристів до Туреччини з показником більше, ніж 1,1 млн осіб за 9 місяців 2017 року. Цього року цей рейтинг ще не оприлюднювали.

Окрім того, наступного року планується запуск нових рейсів прямого сполучення між Україною та Туреччиною, зокрема до чотирьох турецьких міст: Ізміра, Бурси, Даламана, Бодрума. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-