"Голосіївська криївка" облаштує історичний полігон у Києві

Укрінформ
Фестиваль "Голосіївська криївка", що вчетверте відбуватиметься в Києві 8 та 9 вересня, буде присвячений століттю Української держави.

Про це повідомив на презентації в Укрінформі голова оргкомітету заходу Руслан Андрійко.

"Наш фестиваль цього року присвячений століттю Української держави. Тому на ньому буде діяти окремий "Історичний полігон", на який запрошені відомі історики, громадські діячі, які, власне, цю тему будуть обговорювати", - зазначив Андрійко.

За словами представниці "Експертного корпусу" Анастасії Швайко, "Історичний полігон" у межах фестивалю відбувається вже вдруге, але вперше – за підтримкою Київської міської державної адміністрації, оскільки проект переміг у конкурсі Департаменту суспільних комунікацій.

"Власне, тому ми маємо можливість розвинути наш минулорічний успіх і розгорнути діяльність – влаштувати не лише лекторій, але також забезпечити якісну візуальну складову, влаштувати безліч унікальних фотозон", – повідомила Швайко.

Як вона наголосила, важливо підкреслити, що Київ – це "не місто перепічки, це не місто Білої гвардії, це місто, де розташовувалася армія УНР, де точилася боротьба, і при тому – переможна". Тому й було вирішено випустити мілітарний атлас Києва, який буде презентовано 9 вересня в межах "Історичного полігону".

Читайте також: У Києві на вихідні стартує фестиваль лялькових театрів pUPpet

Наголошувалося, що програма фестивалю, який відбуватиметься вже вчетверте, досить насичена й передбачає виступи українських і білоруських музичних гуртів, лекції, майстер-класи, показові виступи та змагання від Федерації стронгмену України за участю її голови Сергія Конюшка та почесного президента Василя Вірастюка. Крім того, працюватимуть ігрові майданчики тощо.

Наприклад, окрема локація матиме назву "Родинне коло", яку організовує Всеукраїнське об'єднання Українок "Яворина". Її програма включає аквагрим, флешмоб із повітряними кульками, виготовлення оберегів для бійців, забави від Козацької лицарської школи, майстер-класи ліплення з глини, петриківського розпису та створення ляльок-мотанок.

Читайте також: "Маркет мов" у Києві допоможе знайти школи, роботодавців і навіть одружитися

Окрім того, у програмі фестивалю заплановано зустрічі з письменниками, а 8 вересня на нічній сцені з 22.00 буде розповідати казки для дорослих Сашко Лірник.

За словами організаторів, на фестивалі не буде алкоголю. Вхід вільний. Відвідувачам із інших областей та країн запропонують розміститися у кемпінгу на території Голосіївського парку імені Максима Рильського, де на галявині між вулицями Максима Рильського та Генерала Родимцева відбуватиметься захід.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-