Уряд розробить нові правила для туроператорів - Омелян

Уряд розробить нові правила для туроператорів - Омелян

1611
Ukrinform
Міністерство інфраструктури та міністерство економічного розвитку і торгівлі України почали працювати над правилами для туроператорів, аби посилити їхню відповідальність перед клієнтами.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає "Радіо Свобода".

"Ми з мінекономіки прописуємо нові правила, які будуть передбачати страховий фонд. Якщо ти - туроператор, умовно, в тебе у фонді має бути 500 тисяч євро, якщо ж ти - турагент, то 20 тисяч євро, щоб була відповідальність", - зазначив він.

Читайте також: Кабмін хоче посилити відповідальність туроператорів – Гройсман

Також в уряді вже зараз посилюють контроль за роботою туроператорів і авіакомпаній.

"Спільно з мінекономіки ми зараз вводимо посилений контроль. Ми - за роботою авіакомпаній, а вони - за роботою туроператорів для того, щоб всі розуміли, що відповідальність є", - сказав він.

Читайте також: Омелян назвав причини "туристичної кризи"

Омелян додав, що наразі відповідальність туристичних компаній перед клієнтами є "мінімальною".

"У чинному правовому полі будь-який туроператор може бути пірамідою, коли збере гроші з людей, а завтра скаже, що "ви знаєте, у мене не вийшло", - зазначив міністр.

Як повідомлялося, з 29 червня сотні українських туристів були заблоковані в аеропортах кількох країн. По кілька годин, а то й діб люди очікували в аеропортах Тунісу, Албанії, Грузії, а також в аеропорту "Київ". Затримки сталися через авіакомпанію Bravo Airways, яка пояснила затримки рейсів на кілька діб невиплатою коштів туроператором. Останній своєї провини не визнав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-