Омелян

20 березня 2019

19 березня 2019

16 березня 2019

12 березня 2019

11 березня 2019

Майно Українського Дунайського пароплавства: суд Австрії перегляне справу за позовом РФ

Верховний суд Австрії передав на новий розгляд справу за позовом Російської Федерації про виселення агентства Українського Дунайського пароплавства (УДП) з житлового комплексу в елітному районі Відня.

07 березня 2019

06 березня 2019

Омелян сприятиме залученню авіакомпаній для внутрішніх рейсів з Миколаєва

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сприятиме залученню авіакомпаній для здійснення регулярних внутрішніх рейсів з комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт».

05 березня 2019

04 березня 2019

Концесія для портів: У Миколаєві пройде перше засідання конкурсних комісій

На базі ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» (Миколаїв) 5 березня відбудеться безпрецедентна подія для України - перше засідання конкурсних комісій щодо пілотних проектів переходу двох українських портів в концесію.

22 лютого 2019

САП направила до суду справу Омеляна

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до Солом'янського райсуду столиці обвинувальний акт відносно міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

19 лютого 2019

Омелян про транспортну інфраструктуру: Розвивається відповідно до світових трендів

Розвиток української інфраструктури є поступальним і відбувається відповідно до світових трендів, зокрема, в напрямку автоматизації процесів та запровадження інноваційних технологій.

12 лютого 2019

В Україні змінять процес бронювання дозволів на міжнародні автоперевезення

Міністерство інфраструктури має намір доопрацювати нормативні документи з метою запровадження попереднього електронного бронювання дозволів на міжнародні автомобільні перевезення та планування їх квотування.

08 лютого 2019

06 лютого 2019

Омелян очікує на вдосконалення законодавства щодо вагового контролю на дорогах

Комітет з питань транспорту Верховної Ради сьогодні розгляне проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-