На Харківщині про туристичні принади краю розповідає пересувна виставка

На Харківщині про туристичні принади краю розповідає пересувна виставка

847
Ukrinform
Пересувну виставку "Харківщина: туристичні відкриття" презентовано в демонстраційній зоні музею "ЕкоКомора" на території Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди, що у селі Сковородинівка Золочівського району Харківської області.

Про це кореспонденту Укрінформу розповіла директор обласного комунального закладу "Харківський організаційно-методичний центр туризму" Валентина Холодок.

"Виставка покликана популяризувати серед місцевого населення і гостей регіону внутрішній туризм, привертати увагу до туристичних атракцій та просуває нові пропозиції відпочинку на Харківщині", - зазначила вона.

За її словами, відтепер для туристів й жителів області, які самостійно мандрують областю, представлено цікаву інформацію про можливості туристичного відпочинку.

"Це більше 100 експонатів: світлини-банери, карти, пізнавальна туристична поліграфія, відеоматеріали, які розраховані на живий емоційний відгук. На єдиному стенді туристичних пропозицій можна ознайомитися з інформацією про відомі та поки що маловідомі туристичні дестинації всієї Харківщини", - додала Холодок.

Читайте також: Сумщина покаже туристам, де плакала Ярославна

За її словами, у Сковородинівці виставка працюватиме до 8 липня за графіком роботи музею "ЕкоКомора": "Далі - до жовтня - виставку буде розміщено на базі закладів культури і туристичних об’єктів в усіх районах Харківщини".

"Учасники відкриття пересувної виставки - фахівці з туризму, делегації РДА та виконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, а також представники туристичної спільноти. Сьогодні ж вони взяли участь у семінарі-тренінгу "Екологічний туризм. Місцеві ініціативи – нові можливості" й отримали необхідну інформацію для розвитку екотуризму на своїх територіях", - пояснила Холодок.

Читайте також: "Медове коло" на Рівненщині простягнеться на понад 250 км

Пересувну виставку створено за сприянням Харківської ОДА, обласної ради, КП "Харківський організаційно-методичний центр туризму", Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди.

Як розказали кореспонденту Укрінформу в КП "Харківський організаційно-методичний центр туризму", на сьогодні на Харківщині зареєстровано три десятки туристичних фірм, які займаються внутрішнім туризмом та забезпечують до 50 великих туристичних маршрутів у межах регіону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-