Запорізький музей пропонує пожиттєвий квиток за мілітарі-селфі

Запорізький музей пропонує пожиттєвий квиток за мілітарі-селфі

Укрінформ
У середу, 17 січня, в Музеї історії зброї в Запоріжжі стартує "Місяць селфі", приурочений до Міжнародного дня музейних селфі.

Як повідомляється на сторінці закладу в Facebook, за підсумками акції гості музею, які візьмуть участь у флешмобі, отримають низку призів, головний з яких – іменний довічний квиток на безкоштовне відвідування музею.

Щоб долучиться до акції, достатньо прийти в Музей історії зброї з 17 січня до 17 лютого, зробити селфі на тлі музейних експонатів, які сподобалися, а потім опублікувати його в Facebook, Instagram або Тwitter з хештегом #MuseumSelfie і #ArmsHistoryMuseum.

Переможцем стане той, хто набере найбільшу кількість лайків станом на 18 лютого 2018 року. Саме він отримає іменний квиток на безкоштовне довічне відвідування музею. Також буде заохочено популярні публікації в кожній з соцмереж (Facebook, Instagram, Тwitter): автори таких отримають можливість здійснити безкоштовну екскурсію музеєм, кожен – у компанії одного гостя. Такий же приз чекає і автора найцікавішої фотографії за версією адміністрації музею.

Читайте також: Привезти Львів у фотографіях – найпопулярніші місця для селфі

Згідно з правилами флешмобу, в акції цьогоріч можна взяти участь, публікуючи й торішні селфі.

Варто зазначити, що в запорізькому Музеї історії зброї представлена ​​одна з найбільших в Європі приватних колекцій зброї. Близько 4 тисяч експонатів представляють усі континенти і відображають майже всі етапи розвитку людської цивілізації. Хронологічні рамки колекції охоплюють проміжок часу від давніх часів (150 000 - 40 000 років до н.е.) до середини XX століття.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-