Швейцарці потурбувалися про туристів з обмеженими часом і фінансами

Швейцарці потурбувалися про туристів з обмеженими часом і фінансами

785
Ukrinform
Швейцарські залізниці запровадили денний проїзний Saver Day Pass, що дає змогу економно переміщатися країною без придбання проїзних на кілька днів, які досі були майже єдиним вибором для більшості туристів.

Про це повідомляє ЦТС.

Зазначається, що Saver Day Pass продається тільки заздалегідь, його не можна купити в день поїздки. Він дає змогу безлімітно їздити країною на поїздах, всьому міському транспорті, приміських автобусах, озерних суднах в день своєї дії та до 05:00 наступної доби.

Ціна нового денного квитка змінна: він коштуватиме дешевше, якщо купити раніше й обрати дату з найменшим попитом. Так, мінімальна вартість на 2 листопада становила 52 швейцарські франки (45 євро), якщо купити квиток за 11-30 днів до поїздки. Однак на деякі дні ціна – 70 франків (60 євро).

Читайте також: УЗ запускає поїзд із вагонів-трансформерів від українського виробника

Якщо відкласти купування на останній момент, ціна починає різко зростати. Для придбання за 1-3 дні до відправлення вартість становить 106 швейцарських франків (91 євро). Для поїздок через 4-6 днів після купівлі квиток коштує 88 франків (76 євро).

Saver Day Pass не діє на деяких туристичних гірських залізницях і канатних дорогах і фунікулерах. Однак по ньому можна проїхати безліччю гарних ліній - дорогою через перевал Сен-Готард, перевалом Golden Pass, лініями Rhatische Bahn в Граубюндені, дорогою на Арос, лініями Локарно-Домодоссола і цілою низкою інших маршрутів. Він також дає змогу проїхати між будь-якими великими і малими містами країни.

Читайте також: Вигодська вузькоколійка дивуватиме інтерактивними експонатами

Новий квиток вирішує проблеми туристів з обмеженим часом або фінансами, які хочуть інтенсивно їздити по Швейцарії тільки 1-2 дні. Раніше таким пасажирам було важко знайти відповідний проїзний зі знижкою. Saver Day Pass надходить у продаж за 30 днів до дати бажаної поїздки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>