Бульвар-музей Марії Примаченко отримав перший експонат

Бульвар-музей Марії Примаченко отримав перший експонат

1424
Укрінформ
У своєрідному музеї просто неба на київському бульварі Марії Примаченко встановили першу арт-інсталяцію в межах проекту Prima Maria Art Boulevard.

Як повідомляється на офіційній сторінці Prima Maria в Facebook, основним елементом інсталяції став жовтий лев ‒ персонаж картини "Звір гуляє".

"Prima Maria Art Boulevard є втіленням мрії самої художниці. І сьогодні ми стали на крок ближче до неї, адже встановлення цієї арт-інсталяції означає старт практичної реалізації проекту. І вже зовсім скоро житлові будинки та адміністративні споруди, які розташовані на бульварі, перетворяться на справжні арт-об’єкти. Їх прикрашатимуть мурали за мотивами робіт Марії Примаченко. Також буде створена низка оригінальних арт-об’єктів, які являтимуть собою втілення персонажів художниці в скульптурі. Таким чином, весь бульвар перетвориться на цілісний арт-простір", ‒ зазначає автор ідеї проекту Едуардо Ахрамович.

Зазначається, що всесвітньо відома українська художниця Марія Примаченко мріяла зібрати митців і розмалювати будинки в різних містах.

Читайте також: У Києві на бульварі-музеї "оживуть" картини Марії Примаченко

"Сьогодні арт-інсталяції вже стали своєрідним трендом, особливо в сфері паблік-арту. Те, що Prima Maria Art Boulevard починається саме з такого арт-об’єкта є дуже символічним. Сутність будь-якої інсталяції полягає в зміні контексту, що створює різноманітні модифікації смислів та гру значень. У випадку з інсталяцією на бульварі - це звір, який з картини художниці в буквальному сенсі "вийшов" на вулицю, проте потрапив не в природне середовище проживання, а став частиною міста", - зауважив голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук.

Арт-інсталяцію надав один зі столичних торгово-розважальних центрів.

Фото: Prima Maria/Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-