У Києві на бульварі-музеї "оживуть" картини Марії Примаченко

У Києві на бульварі-музеї "оживуть" картини Марії Примаченко

2137
Ukrinform
У Печерському районі столиці на бульварі Марії Примаченко буде створено Prima Maria Art Boulevard - своєрідний музей просто неба видатної української художниці.

Про це повідомляє Новое время.

"Prima Maria Art Boulevard – це перший культурний проект такого масштабу, аналогів якому не було в Україні. Арт-об’єкт являтиме собою особливий публічний простір, адже прямо в центрі столиці "оживуть" образи з полотен видатної мисткині art naive", - йдеться в повідомленні.

У межах проекту буде створено 16 тематичних скульптурних композицій, три стилізовані тематичні арки, дві вхідні скульптурні групи, декілька мистецьких стінописів на будівлях за мотивами творчості Марії Примаченко.

Читайте також: У Києві запровадили ID-картку туриста

"Цей амбітний соціально-культурний проект покликаний відкрити та максимально наблизити творчість видатної української художниці Марії Примаченко до людей. Його унікальність полягає в тому, що одна з вулиць Києва стане цілісним простором, в якому буде втілено фантастичний світ художниці. На арт-об’єкти перетворяться житлові будинки, офісні споруди, підземний перехід та практично всі елементи бульвару. Ми залучили до проекту найкращу творчу команду, кураторів та митців, які свого часу створили Пейзажну алею, Федіра Баландіна та Костянтина Скритуцького", - зазначив автор ідеї Едуард Ахрамович.

Крім того, заплановано тематичне облаштування підземного переходу на розі бульварів Марії Приймаченко та Лесі Українки, який прикрашатиме панно з мозаїки, а також встановлення меморіальної дошки та монументу Примаченко.

Протяжність арт-бульвару становитиме 500 м.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-