Столичні готелі прийняли рекордну кількість гостей

Столичні готелі прийняли рекордну кількість гостей

Укрінформ
Заповнюваність високорівневих готелів Києва в першому півріччі 2017 року сягнула рекордного за останні чотири роки показника. 

Середньоринкове завантаження якісного номерного фонду в столичних готелях зросло до 45,8%, що стало найвищим показником з 2013 року, коли воно становила 48%, повідомляє Zruchno.travel із посиланням на дані дослідження консалтингової компанії JLL.

"У травні 2017 року – місяці, коли Київ приймав європейський пісенний конкурс "Євробачення", – заповнюваність якісних готелів склала близько 55% проти 41% в аналогічному місяці 2016 року. У червні показник був трохи скромніший, але все одно перевищив минулорічний: 46% проти 37% готельних номерів відповідно були зайняті", – зазначила керівник департаменту готельного бізнесу компанії Тетяна Веллер.

Читайте також: Популярність Харкова серед туристів зростає

За даними JLL, середній тариф на проживання в київських готелях виріс в гривнях на 2,4% – майже до 4 тисяч гривень і знизився у валюті на 2,6% – до 147 доларів. Також в компанії говорять про збільшення середньої прибутковості на номер на 20% – до 67 доларів. Це найвища прибутковість у розрахунку на номер в київських готелях за перше півріччя з 2013 року, коли вона дорівнювала 103 доларам.

Крім того, за інформацією експертів, уже кілька місяців зростає впевненість інвесторів, професійних керуючих компаній і міжнародних брендів в готельному ринку української столиці. Це виражається у виході нових готельних проектів на ринок.

Фото: pizzatravel.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-