Популярність Харкова серед туристів зростає

Популярність Харкова серед туристів зростає

Укрінформ
Кількість людей, які приїжджають до Харкова як туристи, збільшилася порівняно з 2016 роком приблизно на 30%.

Про це під час семінару заявила начальник відділу департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, повідомляється на сайті Харківської міської ради/

За словами чиновниці, поки що жодне місто України не може зібрати точну статистику відвідувань. Зростання кількості туристів в Харкові спостерігається за інформацією про туристичну плату, за відгуками готелів, у яких зросла кількість гостей, і за інформацією екскурсоводів, послугами яких почали частіше користуватися.

«Дуже важливо зробити Харків ще комфортнішим і привабливішим для туристів. П'ять років тому наше місто туристи практично не відвідували, а сьогодні люди бачать Харків вже не просто як промисловий центр, а як красиве, цікаве місто зі своєю історією. Ми продовжуємо розвивати цю сферу відповідно до Стратегії розвитку міста до 2020 року, яку прийняли на сесії міської ради. Діловий і подієвий туризм - основні напрямки для Харкова», - повідомила Згурська.

Читайте також: Пам'ятник Мазепі відкрили на Харківщині

Крім того, у Харкові займаються соціальним туризмом - проводять екскурсії для дітей, у яких немає можливості і коштів краще пізнати рідне місто.

Менеджер компанії-організатора семінару Анар Заманов зазначив, що у Харкова великий туристичний потенціал. За статистикою відвідувань українських міст, Харків перебуває на третьому місці після Києва та Одеси.

«Я вдруге в Харкові - це зелене, чисте, красиве місто. Дуже здивувало мене. Такі семінари ми вже провели в Києві, Одесі, Львові, а сьогодні навчимо харків'ян, як бути більш відкритими для гостей, гнучкому ціноутворенню в готелях і як показати унікальність Харкова», - зазначив Заманов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-