У Кабміні схвалили документ, що сприятиме розвитку в'їзного туризму

У Кабміні схвалили документ, що сприятиме розвитку в'їзного туризму

1148
Ukrinform
Урядовий комітет під головуванням першого віце-прем'єр-міністра України - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва схвалив проект змін, що дозволять здійснення бюджетного фінансування участі України у міжнародних та національних виставко-ярмаркових заходах у сфері туризму.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

"9 березня Урядовий комітет під головуванням першого віце-прем'єр-міністра України - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва схвалив проект змін до постанов Кабінету міністрів України № 117 і № 710, які дозволять здійснення бюджетного фінансування участі України у міжнародних та національних виставково-ярмаркових заходах у сфері туризму, а також здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, які закуповуються за бюджетні кошти, пов'язаних з участю у зазначених заходах", - йдеться в повідомленні.

За словами Кубіва, у світовому інформаційному просторі бракує актуальної та змістовної інформації про туристичні можливості України.

"Відсутність якісних маркетингових заходів негативно позначилася на іміджі України та призвела до різкого спаду обсягу в'їзного туристичного потоку. Слід підсилити інтерес до України як туристичного напрямку, це є важливою складовою інформаційної політики та просування інтересів України за кордоном”, - зазначив Кубів.

За його словами, обмеження здійснення витрат на проведення виставок за рахунок коштів загального фонду бюджету повністю гальмує здійснення Мінекономрозвитку подальших кроків з активізації розвитку пріоритетного для України в'їзного туризму. Наразі Мінекономрозвитку підготувало перелік із 15 ключових виставкових заходів у сфері туризму, на яких доцільно розмістити національний стенд України.

Схвалений проект змін буде найближчим часом переданий для розгляду на засіданні уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>