Бюджет

04 жовтня 2023


Норвегія планує збільшити оборонний бюджет на 20% з акцентом на підтримку України

Уряд Норвегії має намір збільшити оборонний бюджет країни на 15 мільярдів крон (приблизно $1,7 мільярда), що на 20% більше поточного бюджету. Частину коштів хочуть розподілити на допомогу Україні.

03 жовтня 2023


€50 мільярдів для України: Європарламент підтримав поправки до бюджету ЄС

Європарламент більшістю голосів ухвалив резолюцію на підтримку пропозицій Єврокомісії з перегляду багаторічного бюджету ЄС на 2021-2027 роки, які, зокрема, містять положення про утворення спеціального Українського фонду в 50 мільярдів євро.

02 жовтня 2023


Комітет ВР рекомендував до другого читання законопроєкт про зміни до бюджету-2023

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету схвалив до другого читання законопроєкт про внесення змін до Державного бюджету України на 2023 рік, який збільшує видатки бюджету на 317 млрд грн.


Кулеба - про голосування у Конгресі: Ми не вважаємо, що підтримка США похитнулась

Українська сторона вважає, що голосування в Конгресі США за тимчасовий бюджет без додаткового пакета підтримки нашої країни є випадком, а не системою, і працює з обома партіями, щоб це не повторилося.

01 жовтня 2023


Ситуація з бюджетом у США не зупинить надходження раніше оголошеної допомоги Україні - МЗС

Ситуація з тимчасовим бюджетом США не зупинить надходження раніше оголошеної підтримки Україні, українська влада працює з американськими партнерами щодо нових коштів допомоги.


У Сенаті США обіцяють ухвалити пакет допомоги Україні до кінця року

Чак Шумер і Мітч Макконнелл - лідери демократів і республіканців у Сенаті США - домовилися ухвалити двопартійний законопроєкт для уникнення «шатдауну» без додаткового пакета допомоги Україні, але пообіцяли подальшу підтримку нашій країні.

30 вересня 2023


Спікер Маккарті пропонує пожертвувати допомогою Україні, аби уникнути «шатдауну»

Спікер Палати представників республіканець Кевін Маккарті пропонує задовольнити вимоги ультраправих однопартійців та виключити пакет допомоги Україні із законопроєкту щодо тимчасового продовження фінансування уряду США.

29 вересня 2023

28 вересня 2023


Проєкт бюджету потребує доопрацювання щодо видатків на органи держвлади - Гетманцев

Законопроєт про державний бюджет України на 2024 рік треба допрацювати - зокрема, в частині фінансування невійськових державних установ, передовсім центральних органів виконавчої влади.


Україну мають сприймати як повноцінного учасника світових культурних процесів - Карандєєв

Українські літературні твори у світі потрібно поширювати доступною для іноземного споживача мовою, щоб світ сприймав нашу культуру як повноцінного учасника глобальних процесів.

27 вересня 2023

26 вересня 2023

25 вересня 2023

24 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-