Бюджет

27 травня 2020


В Україні погодили зміни до порядку надання субвенцій місцевим бюджетам

Кабінет міністрів України погодив зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.


Уряд перерозподілив видатки держбюджету-2020 для Міноборони

У зв’язку зі змінами до законодавства, що передбачають реформування в структурі Збройних сил України, уряд ухвалив рішення про перерозподіл деяких видатків держбюджету на 2020 рік, передбачених Міністерству оборони на поточний рік.

26 травня 2020

25 травня 2020

22 травня 2020

21 травня 2020


Кабмін затвердив порядок використання коштів на будівництво аеродрому “Дніпропетровськ”

Кабінет міністрів затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проєктування та будівництва аеродрому Міжнародного аеропорту “Дніпропетровськ”.


У Карпатах на будівництво біатлонного комплексу з держбюджету скерували 70 мільйонів

Івано-Франківська ОДА спростувала інформацію про призупинення будівництва сучасного біатлонного комплексу на території Яремчанської міської ради через відсутність фінансування. З держбюджету на зведення спортивної споруди скерували 70 млн грн.

20 травня 2020


Комітет рекомендував Раді ухвалити за основу законопроєкт щодо захисту місцевих бюджетів

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт №3118 «Про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ».


У Дніпрі просять Раду звільнити підприємців від сплати ЄСВ

Звільнити від сплати єдиного соціального внеску для ФОПів-сумісників та ФОПів, які тимчасово не проводять діяльність, встановити кредитні канікули та врегулювати тариф на надання медичних послуг пацієнтам з COVID-19.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-