Кабмін

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

23 квітня 2024


Кабмін виділив понад 97,5 мільйона на закупівлю обладнання з розмінування

Кабмін виділив ДСНС 49 млн 500 тис. грн для закупівлі трьох броньованих піротехнічних машин легкого типу та придбання двох сідельних тягачів. Крім того, Міноборони отримало понад 48 млн грн для закупівлі засобів, що забезпечують проведення робіт з гуманітарного розмінування. 

21 квітня 2024

15 квітня 2024

13 квітня 2024

12 квітня 2024


Уряд ухвалив зміни щодо оформлення закордонних паспортів для дітей-сиріт за межами України

Відтепер законні представники тимчасово переміщених за межі України дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, звільнені від сплати за автоматизовану обробку даних при оформленні паспорта для виїзду за кордон.


Уряд ухвалив рішення про додаткові ₴ 70 тисяч для військових на передовій

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про додаткову виплату одноразової винагороди в розмірі 70 тис. грн для військових на передовій за кожні сумарно обчислені 30 днів виконання бойових завдань.

11 квітня 2024

09 квітня 2024


Уряд виділив понад ₴176 мільйоні на відновлення об’єктів водо- та теплопостачання в Херсонській області

Кабінет Міністрів виділив понад 176,5 млн грн на відновлення об’єктів водо- та теплопостачання в Херсонській області, пошкоджених внаслідок підриву греблі Каховської гідроелектростанції.


«Щоб не виникало запитань»: Шмигаль доручив оновити постанову про бронювання

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам внести оновлену та більш справедливу постанову про бронювання, а також визначити вичерпний перелік об’єктів та підприємств критичної інфраструктури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-