Кабмін

15 травня 2021

14 травня 2021

13 травня 2021

12 травня 2021


Уряд планує врегулювати порядок створення Фонду розвитку сільських територій

Кабінет Міністрів на виїзному засіданні 12 травня схвалив проєкт закону «Про внесення змін до пункту 1 розділу II “Прикінцеві положення” Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення».


Уряд утворив Бюро економічної безпеки

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про утворення Бюро економічної безпеки України, на яке покладаються завдання із протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави.

11 травня 2021

06 травня 2021

02 травня 2021

01 травня 2021

30 квітня 2021

29 квітня 2021


Ціна електрики для мешканців зони АЕС: Рада просить уряд вжити заходів для її зниження

Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила постанову "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з метою зниження ціни на електричну енергію для побутових споживачів, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій".

28 квітня 2021


Уряд затвердив створення автошляху Стрий – Ізварине

Кабінет Міністрів вніс зміни до переліку автомобільних доріг загального користування, зокрема створив єдину міжнародну дорогу М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине шляхом об’єднання автомобільних доріг М-12 та М-04. 


Уряд не планує переносити чинні міністерства з Києва – Немчінов

У разі ухвалення проєкту закону «Про внесення змін до Законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України» уряд зможе визначати інше (крім міста Києва) місцезнаходження центральних органів виконавчої влади, але чинні міністерства переносити не планується.


Уряд змінив порядок обстеження зданих в експлуатацію об’єктів будівництва

Кабінет Міністрів вніс зміни до порядку обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, відповідно до яких результати обстеження мають відображатися у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва. 


Автоматична реєстрація ФОПів: уряд схвалив запуск проєкту

Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Міністерства юстиції та Міністерства цифрової трансформації про реалізацію експериментального проєкту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі.


Уряд погодив зміни до закону про Кабмін

Кабінет Міністрів погодив проєкт закону про внесення змін до законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України», який внесе на розгляд Верховної Ради.


Кабмін розгляне надання пільгової іпотеки переселенцям за рахунок гранту від KfW

Кабінет Міністрів у середу, 28 квітня, може врегулювати питання щодо надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів гранту, наданих німецьким банком KfW.

27 квітня 2021


ВР відхилила постанову про відповідальність урядовців за зрив вакцинації

Верховна Рада України на позачерговому засіданні у вівторок відхилила постанову, згідно з якою передбачалося покладання відповідальності за зрив вакцинації на Кабінет Міністрів України та Міністерство охорони здоров‘я України.

26 квітня 2021

23 квітня 2021


В Україні встановили розміри компенсації за шкоду після COVID-вакцинації

Кабінет Міністрів опублікував постанову щодо деяких питань державної компенсації шкоди, пов’язаної з ускладненнями, що можуть виникнути після вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

22 квітня 2021

21 квітня 2021


В Україні розширять мережу служб підтримки потерпілих від домашнього і гендерного насильства

Кабінет Міністрів затвердив порядок та умови надання субвенції на створення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-