Кабмін

23 жовтня 2021

22 жовтня 2021

21 жовтня 2021

20 жовтня 2021


Мінрегіон планує витратити 5 мільйонів на заходи Стратегії безбар’єрності

Міністерство розвитку громад та територій України планує витратити 5 мільйонів гривень на план заходів для міністерства з реалізації Національної стратегії створення безбар’єрного простору. 


Кабмін створив передумови для зняття арештів з рахунків ТКЕ

Кабінет Міністрів на засіданні 20 жовтня прийняв постанову, яка створює передумови для зняття арештів з рахунків теплокомуненерго (ТКЕ) та дозволяє розпочати реструктуризацію заборгованості таких підприємств за газ.


Уряд схвалив постанову про трансплантації кінцівок бійцям АТО/ООС

Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови “Про внесення змін до Порядку перевезення анатомічних матеріалів людини в межах України, ввезення таких матеріалів на митну територію України та вивезення їх за межі митної території України”.


Кабмін увів спецрахунки для зарахування плати за розподіл газу для операторів ГРМ

Кабінет Міністрів затвердив порядок відкриття (закриття) рахунків зі спеціальним режимом використання для зарахування коштів, що надходять як плата за послуги розподілу природного газу.


Уряд тимчасово поклав обов’язки керівника концерну «Ядерне паливо» на Яна Пересту

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про тимчасове покладення виконання обов’язків генерального директора державного концерну “Ядерне паливо” на Яна Пересту , а виконання обов'язків державного секретаря Міністерства внутрішніх справ - на Олену Бояркіну.

19 жовтня 2021

15 жовтня 2021


Україна подала заявку на проведення Всесвітньої виставки «Експо-2030»

Делегація України на чолі з послом України у Франції Вадимом Омельченком передала 15 жовтня генеральному секретарю Міжнародного бюро виставок Димитру Керкетзесу лист-заявку на участь у відборі країни-кандидата на проведення в Одесі Всесвітньої виставки «Експо-2030».

14 жовтня 2021


Стефанчук пояснив, чому відставки у Кабміні не на часі

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук прогнозує, що зміни в Кабінеті Міністрів не відбудуться найближчим часом, адже на порядку денному парламенту наразі багато важливих законопроєктів, які потребують оперативного розгляду.

13 жовтня 2021


ЄБА підтримує рішення Кабміну заборонити експорт металобрухту з екологічних міркувань

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) підтримала проєкт постанови уряду України про тимчасову заборону на експорт брухту чорних металів до 31 грудня 2022 року (включно), в тому числі, виходячи з екологічних міркувань.


Кабмін передав УкрНДІспецсталь під управління Мінстратегпрому

Кабінет Міністрів України передав цілісний майновий комплекс державного підприємства «Український науково-дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів та феросплавів» до сфери управління Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

12 жовтня 2021


Кабмін надав Укренерго держгарантії під випуск облігацій

Уряд надав "Укренерго" держгарантії для забезпечення боргових зобов'язань за кредитом, що залучається компанією шляхом випуску та розміщення облігацій на міжнародних фондових ринках з метою підтримки його ліквідності та стійкості роботи.


Кабмін надав держгарантії для будівництва мультиплексу МХ-7

Кабінет Міністрів надав Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) державні гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань за кредитом на побудову загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі МХ-7.


StateWatch виокремила підприємства, які можуть передати на приватизацію

У межах аналітичного дослідження "Велика інвентаризація країни: непрофільні активи" виокремлено 66 держпідприємств та установ під управлінням центральних органів виконавчої влади, які можуть бути передані на приватизацію.

11 жовтня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-