Кабмін

16 травня 2022

14 травня 2022

13 травня 2022

12 травня 2022

10 травня 2022


Уряд ініціював вихід України з низки угод за участю держав-учасниць СНД

Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді проєкти законів, які ініціюють вихід України з угод за участю держав — учасниць СНД через невідповідність їх євроінтеграційній політиці нашої країни.

08 травня 2022


МОЗ забезпечить психологічною допомогою постраждалих від війни українців

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про утворення міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф.

07 травня 2022

06 травня 2022


Офіс реформ розпочав підготовку пропозицій до плану відновлення України

5 травня відбулися перші засідання робочих груп, створених при Національній раді з відновлення України від наслідків війни, щодо підготовки пропозицій до комплексного Плану відновлення України.

05 травня 2022

03 травня 2022

02 травня 2022


Комітет Ради підтримує план економічного відновлення України з 9 пунктів

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку підтримує план економічного відновлення України, над яким активно працюють Кабінет Міністрів, Міністерство економіки, а також провідні експерти та бізнес-асоціації.


Бізнес просить уряд не змінювати умов розрахунків з виробниками «зеленої» електроенергії

Європейська бізнес-асоціація (EBA) просить Кабінет Міністрів та Верховну Раду надалі не змінювати умов розрахунків з виробниками електронергії з відновлюваних джерел (ВДЕ), зокрема, утриматися від від перегляду "зелених" тарифів.

01 травня 2022


Україна розірвала ще одну угоду з росією

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом російської федерації про співробітництво в галузі рибного господарства».


Кабмін закрив морпорти Бердянська, Маріуполя, Скадовська та Херсона до деокупації

Через війну Росії проти України Міністерство інфраструктури видало наказ про закриття Бердянського, Маріупольського, Херсонського та Скадовського морських торгових портів до відновлення контролю за ними.

30 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-