Литовська компанія планує виробляти сонячні модулі в Україні

Литовська компанія планує виробляти сонячні модулі в Україні

1273
Ukrinform
Литовська компанія «Global BOD Group» планує заснувати підприємство з виробництва сонячних модулів на Херсонщині.

Про це йшлося у ході переговорів голови Держенергоефективності України Сергія Савчука з головою правління литовської компанії «Global BOD Group» Відмантасом Янулєвічюсом. 

"Представники компанії запевнили, що вже розглядають Україну як потенційну платформу для роботи. Планується заснувати підприємство з виробництва сонячних модулів на Херсонщині. З цією метою у вересні цього року було підписано меморандум про співпрацю між «Global BOD Group» та Херсонською ОДА", - повідомили в прес-службі Держенергоефективності за підсумками переговорів.

Сторони домовилися розширювати співпрацю та визначати можливості заснування підприємств з виробництва сонячних панелей у різних регіонах України за участю литовських інвестицій та технологій.

«У багатьох областях України, особливо південних, є високий потенціал використання сонячної енергії. Окрім цього, завдяки законодавчим стимулам чимало інвесторів активно встановлюють сонячні станції. Наприклад, у 2016 р. з-поміж 120,6 МВт нових встановлених потужностей об'єктів відновлюваної електроенергетики 99,1 МВт – це об'єкти сонячної енергетики. За 9 місяців 2017 р. маємо 202 МВт нових «зелених» потужностей, з яких 167 МВт – це СЕС», - зазначив Сергій Савчук.

Читайте також: Порошенко повідомив про угоду з ЄІБ та ЄБРР щодо розширення Харківського метро

У рамках переговорів голова Держенергоефективності відвідав одне з підприємств компанії, а саме - «SoliTek», що спеціалізується на виробництві високоякісних фотоелементів із полікристалічного кремнію. Щорічний обсяг виробництва фотоелементів сягає 67 МВт, а сонячних модулів – 50 МВт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>