Литва

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

23 квітня 2024


У Литві ухвалили законодавчі поправки для прискорення будівництва заводу Rheinmetall

Литовські законодавці сьогодні ухвалили поправки, які створять сприятливі умови для великих місцевих та західних виробників, зокрема, німецького гіганта оборонної промисловості Rheinmetall, щоб швидше та легше будувати свої заводи в балтійській країні.

22 квітня 2024


У Вільнюсі з’явилася нова суботня школа для українських дітей

У столиці Литви з’явилася суботня школа для українських дітей – благодійний проєкт фонду Bonitatem, який частково фінансує Департамент національних меншин при уряді Литви та підтримує Будинок національних меншин.

21 квітня 2024


У Сувальському коридорі розпочинаються литовсько-польські військові навчання

У неділю розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом «Хоробрий грифон 24/II / Brave Griffin 24/II», які відпрацюють оборонні сценарії у «Сувальському коридорі». У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

19 квітня 2024


Передача Україні доходів від активів РФ: у Литві кажуть, що залишилися «лише технічні рішення»

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс вважає, що Єврокомісія та Рада Європи близькі до ухвалення рішення про виділення Україні прибутку, отриманого від заморожених російських активів.


Пріоритетом головування в Комітеті міністрів ЄС буде підтримка України - МЗС Литви

Міністр закордонних справ Габріелюс Ландсбергіс на зустрічі з Генеральною секретаркою Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич у Вільнюсі наголосив на тому, що пріоритетом головування Литви в Комітеті міністрів ЄС, яке розпочнеться 17 травня, буде підтримка України.

18 квітня 2024

17 квітня 2024

16 квітня 2024


Литовський «Карітас» почав збір допомоги для України у понад 30 містах

Литовський підрозділ благодійної християнської організації «Карітас» розпочинає у вівторок, 16 квітня, триденну акцію зі збору грошей, продуктів харчування, що не псуються, а також предметів гігієни та побуту для України.

15 квітня 2024


У Литві проживають 15 тисяч росіян - глава МВС

Литва моніторить усіх громадян РФ на своїй території, контролює ситуацію, щоб не виникало проросійських настоїв та перевіряє усіх людей, які навіть під виглядом туристів мають Шенгенські візи.


У Литві проживають 85 тисяч українських біженців - усі отримали статус тимчасового захисту

Утікаючи від війни, 85 тисяч українців знайшли прихисток у Литві та отримали статус тимчасового захисту. Уряд цієї країни сприяє інтеграції та адаптації біженців на усіх рівнях суспільного життя.

14 квітня 2024

13 квітня 2024


У Львові вручили дипломи випускникам вишів ДСНС - їх вітали Клименко і глави МВС трьох країн

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності 426 випускників, серед яких є студенти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Національного університету цивільного захисту України, отримали звання лейтенантів.

12 квітня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-