Литва

02 жовтня 2023


У Ризі заявляють, що Росія вимагає «політичних затримань» латвійців у країнах СНД

РФ вживає заходів у межах Співдружності Незалежних Держав проти нинішніх і колишніх офіційних осіб Латвії, які брали участь у прийнятті рішень, спрямованих на засудження агресії РФ проти України та зменшення впливу РФ на країни ЄС.


Суд у Вільнюсі почав розгляд справи обвинуваченого у шпигунстві на користь Білорусі

У Вільнюському окружному суді розпочався розгляд справи мешканця Вільнюса Мантаса Даніелюса, якого звинувачують у шпигунстві на користь Білорусі та впливі на свідків. Серед іншого він збирав інформацію про полк Калиновського, який воює у складі ЗСУ.

30 вересня 2023


Передача Україні сучасних оборонних технологій зміцнює НАТО - міноборони Литви

Україна зараз має досвід використання практично всього військового обладнання і техніки країн НАТО, і застосування нових оборонних технологій в Україні зміцнює не лише її саму, а й весь Альянс.

29 вересня 2023


Авто з російськими номерами мають залишити межі ЄС протягом пів року

Митниця Литви повідомила, що автомобілі із зареєстрованими у Росії номерами, які прибули у республіку до 11 вересня 2023 року, протягом шести місяців від дати в'їзду мають залишити територію країни та всього Євросоюзу.

28 вересня 2023


Науседа закликав Зурабішвілі синхронізувати геополітичний курс Грузії з ЄС

Президенти Литви Гітанас Науседа і Грузії Саломе Зурабішвілі обговорили перспективи євроінтеграції, прогрес у впровадженні реформ і рекомендацій Єврокомісії та безпекову ситуацію в регіоні.

27 вересня 2023


Литва передала ВМС України радіолокаційне обладнання

Міністерство національної оборони та литовська армія продовжують здійснювати безперебійну військову підтримку України: Військово-морські сили ЗС Литви передали ВМС України комплекти радіолокаційного обладнання.


Варшава завершує переговори з Вільнюсом для спрощення транзиту українського зерна

Контроль українського збіжжя, яке транзитом перевозиться до третіх країн, найближчим часом має бути перенесений з українсько-польського кордону до портів Литви, а з часом, можливо, і до портів Німеччини.

25 вересня 2023


Науседа на зустрічі з українськими парламентаріями пообіцяв політичну підтримку

Президент Литви Гітанас Науседа на зустрічі з українськими парламентаріями, які перебувають із візитом у Литві, пообіцяв сприяти політичній підтримці України, а також закликав докласти зусиль для проведення реформ, щоб домогтися початку переговорів про членство в ЄС.

22 вересня 2023

20 вересня 2023

19 вересня 2023

15 вересня 2023

13 вересня 2023

12 вересня 2023


Литва відряджає прикордонників до Латвії, яка стикнулася з рекордним напливом нелегалів

Заступник міністра внутрішніх справ Литви Арнолдас Абрамавічюс заявив, що 20 литовських прикордонників вирушать на допомогу Латвії, яка стикається з рекордними потоками нелегальних мігрантів.

09 вересня 2023

08 вересня 2023

06 вересня 2023

05 вересня 2023

04 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-