Український борець Новиков переміг на турнірі Poland Open

В активі збірної України з греко-римської боротьби чотири медалі на турнірі у Варшаві.

Збірна України з греко-римської боротьби виграла чотири медалі у Варшаві на рейтинговому турнірі Poland Open, який є одним з етапів підготовки до Олімпійських ігор в Токіо, передає Укрінформ.

Єдине «золото» з українців виборов чемпіон Європи-2020 Семен Новиков (вагова категорія до 87 кг). У фінальній сутичці титулований український борець виграв у угорця Іштвана Такача (2:1).

Срібним призером турніру став Ярослав Фільчаков (82 кг), а «бронза» у Богдана Ковернюка (67 кг) та Ясафа Зейналова (77 кг).

Як повідомляв Укрінформ, на Poland Open в активі збірної України з вільної боротьби три медалі.