"Львів" програв "Десні" у чемпіонаті України з футболу

Футбольний клуб "Львів" перервав свою безпрограшну серію із 5-ти матчів у чемпіонаті України серед команд Прем'єр-ліги.

В 11-му турі національної першості ФК "Львів" програв на своєму полі чернігівській "Десні" з рахунком 1:3, повідомляє Укрінформ.

М'ячі на "Арені Львів" забили: бразилець Бруну Дуарте (52-а хвилина) - у господарів; Артем Фаворов (4, 87) та Олександр Філіппов (28) - у гостей.

"Десна" у другому таймі грала у меншості - наприкінці першої половини гри за другу жовту картку поле залишив Віталій Єрмаков (45+1).

Завершиться 11-й тур у неділю, 7 жовтня, поєдинками київського "Динамо" і донецького "Олімпіка", донецького "Шахтаря" і луганської "Зорі", полтавської "Ворскли" та ФК "Арсенал-Київ".

Результати інших матчів 11-го туру:

ФК "Олександрія" - "Чорноморець" (Одеса) - 3:2
голи: Кирило Ковалець (45-та хвилина), Дмитро Шастал (56), Євген Банада (70) - Гліб Грачов (18), Микита Татарков;

ФК "Маріуполь" - "Карпати" (Львів) - 1:1
голи: Андрій Борячук (52) - Олексій Гуцуляк (12).

Турнірне становище: "Шахтар" - 27 очок (після 10-ти ігор), "Динамо" - 23 (10), "Олександрія" - 22 (11), "Ворскла" - 18 (10), "Маріуполь" - 14 (11), "Зоря" - 13 (10), "Десна" - 13 (11), "Олімпік" - 12 (10), "Львів" - 11 (11), "Карпати" - 10 (11), "Чорноморець" - 9 (11), "Арсенал-Київ" - 4 (10).