Гімнасти Пахнюк і Радівілов вийшли у фінали чемпіонату Європи в Глазго

Збірна України не змогла подолати кваліфікацію чемпіонату Європи з літніх видів спорту в британському Глазго в командній першості, проте двоє спортсменів пройшли в особисті фінали.

Гімнаст Петро Пахнюк виступить 12 серпня у вправі на паралельних брусах та коні, а Ігор Радівілов - в опорному стрибку. Про це повідомляє XSPORT

Відео виступу Петра Пахнюка на брусах:

Чоловіча збірна України в складі Володимира Грібука, Петра Пахнюка, Владислава Грика, Ігоря Радівілова і Олександра Петренка набрала в загальній сумі 237.361 бала (13-й результат) і не зуміла потрапити до фіналу чемпіонату Європи в Глазго.

Відзначимо, що жіноча збірна зуміла пробитися до фіналу, але показала п'ятий результат і залишилася без медалей.

Як повідомляв Укрінформ, український плавець Михайло Романчук виборов "золото" на дистанціях 800 м та 400 м вільним стилем у Глазго, а також "срібло" на дистанції 1500 м вільним стилем.