Британія

26 вересня 2023


Україна та Британія заявляють про необхідність покарання за порушення ядерної безпеки

Міністр енергетики України Герман Галущенко у межах 67-ї сесії Генеральної конференції МАГАТЕ провів зустріч із головою делегації Великої Британії – міністром з питань ядерної енергетики та мереж Ендрю Бові.

25 вересня 2023


ЗСУ успішно утримують нещодавно звільнені території - розвідка Британії

Упродовж останнього тижня російські війська докладали зусиль для проведення локальних контратак проти українських сил, які наступають, як на Оріхівському, так і на Бахмутському напрямках, втім повернути звільнені ЗСУ території загарбникам не вдається.

24 вересня 2023

23 вересня 2023


Генштаб показав, як у Британії українські воїни проходять психологічну смугу

У Великій Британії інструктори з Австралії в межах навчальної операції "Інтерфлекс" допомагали українським військовим відпрацьовувати підготовку до проактивних дій під час проходження психологічної смуги посеред густих лісів.


Британська розвідка констатує високу плинність кадрів в армії РФ навіть серед командирів

Із лютого 2022 року троє командирів одного з найпрестижніших російських десантних полків або пішли у відставку, або були вбиті, що вказує на надзвичайне виснаження армії РФ та високу плинність кадрів навіть серед керівного складу.

22 вересня 2023

21 вересня 2023


Чарльз III - у Сенаті Франції: Разом ми непохитні у рішучості, що Україна переможе

У четвер, 21 вересня, король Великої Британії Чарльз III розпочав свою промову у Сенаті Франції із підтримки України, запевнивши у "непохитній рішучості" Лондона і Парижа підтримувати Україну.

20 вересня 2023

19 вересня 2023


Міністри України та Британії обговорили ремонтну кампанію на енергетичних об'єктах

Міністр енергетики України Герман Галущенко і міністр з питань ядерної енергетики та мереж Великої Британії Ендрю Бові обговорили низку питань енергетичної безпеки, зокрема, масштабну ремонтну кампанію на енергетичних об’єктах.

18 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-