Визначилися перші призери чемпіонату світу з фехтування в Китаї

Визначилися перші призери чемпіонату світу з фехтування, який розпочався 19 липня в китайському Усі.

Українська шпажистка Олена Кривицька зупинилася за крок від "бронзи" на чемпіонаті світу з фехтування. Про це повідомляє XSPORT

Володарі медалей в особистій чоловічій шаблі і в особистій жіночій шпазі визначилися вчора, 22 липня.

У жіночій шпазі українки показали таки результати:
Олена Кривицька - 5 місце, поступилася Ані Маріє Попеску в чвертьфіналі (11:15);
Анфіса Почкалова - 13 місце, поступилася Лаурі Стейлі в 1/8 фіналу (14:15);
Фейба Бежура - 15 місце, поступилася Ані Маріє Попеску в 1/8 фіналу (9:15);
Ксенія Пантелеєва - 42 місце, поступилася Лаурі Стейлі в 1/32 фіналу (13:15).

Призерами чемпіонату стали Мара Наварро (Італія), Ані Марія Попеску (Румунія), Лаура Стейлі (Швейцарія), Кортні Херлі (США).

У чоловіків краще місце серед українських спортсменів виборов Андрій Ягодка - 31-е. В 1/16 фіналу він поступився Алі Пакдаману з рахунком 12:15. Призерами чемпіонату стали: Кім Джон Хван (Південна Корея), Елі Дершвіц (США), Каміль Ібрагімов (Росія), Кім Джун-Хо (Південна Корея).

Нагадаємо, чемпіонат світу з фехтування 2018 року проходитиме в Усі з 19 по 27 липня під егідою Міжнародної федерації фехтування. Фаворитка турніру українська шабліста Ольга Харлан свої виступи розпочне 24 липня.