Чемпіонат світу з плавання: Шевцов оновив рекорд України

Наш плавець фінішував восьмим у фіналі стометрівки вільним стилем.

Український плавець Сергій Шевцов фінішував на восьмому місці на дистанції 100 метрів вільним стилем на чемпіонаті світу в Будапешті. Про це повідомляє Sport Arena.

У вчорашніх попередніх запливах Шевцов показав хороші індивідуальні результати, двічі встановлюючи новий рекорд України. У фіналі українець мав мало шансів поборотися за нагороди, але зробив все можливе. У підсумку, він прийшов останнім – восьмим, однак при цьому ще трохи поліпшив рекорд України, показавши результат 48.26.

Цікаво, що до цього турніру кращий показник для український спортсменів встановив Андрій Говоров - 49.12. Шевцов виявився набагато швидше свого більш іменитого партнера по команді. За п'ять днів чемпіонату світу з плавання якраз бронза Говорова на дистанції 50 метрів батерфляєм - єдина медаль України.

Переможцем запливу на 100 м вільним стилем став американець Калеб Дрессел, який випередив свого співвітчизника Нейта Едріена і француза Мехді Метелла.