Чемпіонат світу з плавання: Українець Шевцов вийшов у фінал

Сергій Шевцов пробився у елітну вісімку на стометрівці вільним стилем.

Український плавець Сергій Шевцов вийшов у фінал чемпіонату світу з водних видів спорту, який в ці дні проходить в Будапешті. Про це повідомляє XSport.

Шевцов став четвертим в своєму запливі на 100 м вільним стилем і показав сьомий результат за загальними підсумками півфіналу. Українець подолав дистанцію за 48.30, відставши від лідера Менді Метелла з Франції на 0.65. Другим фінішував американець Калеб Ремель Дрессел з часом 47.66, а третім став його співвітчизник Нейтан Едріан з результатом 47.85.

Також сьогодні в Будапешті встановили відразу два світові рекорди. Канадка Кайлі Масс поліпшила час на дистанції 100 м на спині, а американська плавчиха Ліллі Кінг оновила рекорд на дистанції 100 м брасом.