Представниці українського боксу здобули дев'ять медалей на Євро-2017 у Болгарії

"Золото", три "срібла" та п'ять бронзових медалей - такий здобуток українок на Євро-2017 із жіночого боксу (молодь, юніорки).

Європейська першість протягом тижня проходило у столиці Болгарії, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"Вікторія Козинська стала володаркою чемпіонського титулу серед юніорок у вазії до 70 кг. У цій же віковій категорії наші юні співвітчизниці завоювали ще три нагороди. Марія Кривоніс здобула титул віце-чемпіонки Європи (понад 80 кг). Вероніка Корець (63 кг) та Тетяна Селітерникова (80 кг) вибороли “бронзу", - зазначили у прес-службі.

"Синьо-жовта" збірна має двох віце-чемпіонок континентальної першості серед молоді. Це Анастасія Лісінська (51 кг) та Кароліна Махно (75 кг). Катерина Рогова (54 кг), Єлізавета Слюсар (81 кг) та Марія Ловчинська (понад 81 кг) додали до командної медальної скарбнички бронзові нагороди.