На Донеччині зайняті понад 90% ліжок для COVID-хворих
У профільних лікарнях Донецької області зайнятість ліжок хворими на COVID-19 в середньому становить 91,2%, а в деяких досягає 100%.
26 жовтня 2021
У профільних лікарнях Донецької області зайнятість ліжок хворими на COVID-19 в середньому становить 91,2%, а в деяких досягає 100%.
У Львові міська комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення з 1 листопада відправити школярів на дистанційне навчання.
У селі Кодаки Київської області у дитячому садку “Вербиченька” після запуску котельні стався вибух природного газу.
У Рівненській області вакцинацією від поліомієліту охоплено вже 65% дітей, які раніше не були щеплені від поліомієліту.
В Україні ще на чотирьох залізничних вокзалах відкрилися пункти вакцинації.
На Харківщині у 23 громадах із 56 продовжили осінні канікули в школах у зв’язку з високою захворюваністю на COVID-19.
У Харкові районні виборчі комісії почали отримувати бюлетені для голосування на виборах міського голови.
У Чернівецькій області із кожною новою хвилею коронавірусу та появою нового штаму цієї хвороби зростає частка дітей, які потребують госпіталізації.
У Комиш-Зорянській громаді Запорізької області до реалізації програми благоустрою залучають місцевих безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.
У Рівненській області рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій ліквідували розгерметизацію водневого трубопроводу на території атомної електростанції.
Заплановану на сьогодні, 26 жовтня, сесію Львівської обласної ради перенесли через інфікування COVID-19 серед депутатів та загрозливу епідситуацію в області.
У Закарпатський області в рамках програми «Велике будівництво» реконструйовано та побудовано 46 лікувальних закладів, 13 шкіл і садочків, 562 км доріг.
Близько третини госпіталізованих до Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні пацієнтів із COVID-19 та підозрою - це малюки до одного року.
На пагорбі Слави у Львові похований не Микола Кузнєцов, а неідентифікований німецький офіцер, смерть же агента НКВС могла бути інсценуванням.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у межах робочої поїздки до Кіровоградської області відвідав комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву-2».
У Львівській області 207 пацієнтів з коронавірусом знаходяться в реанімаційних відділеннях, з них кожен третій перебуває на апараті штучної вентиляції легень.
Шляховики протягом останніх років зуміли оновити автомобільну дорогу Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин.
Одеська фірма розпочала продаж квартир у новобудові, яка зводиться на місці історичної будівлі «Друкарні Юхима Фесенка», знесеної всупереч припису Міністерства культури та інформаційної політики.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль з робочою поїздкою перебуває у Кропивницькому.
На Закарпатті сталася масова бійка на КПП українсько-словацького кордону «Ужгород–Вишнє-Нємецьке». Поліція встановлює її учасників.
Бронзовий перстень козацької доби, давню єврейську іграшку та шкіряний ремінь ХVІІ ст. знайшли археологи на території містечка Залізці на Тернопільщині.
До червоного рівня епідемічної небезпеки буде переведено ще п'ять областей України.
На Хмельниччині серед тих, хто повторно інфікувався коронавірусом, лише 8,9% щеплених першою або двома дозами вакцини.
У центрі Чернівців біля будівлі обласної адміністрації під час руху загорівся маршрутний автобус.
У курортному Моршині на Львівщині, який навесні взяв участь в експерименті МОЗ з масової вакцинації для вироблення колективного імунітету, жоден хворий на коронавірус не потребує госпіталізації.
Працівники ДБР викрили співробітника полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ» Національної поліції України та його спільника, які незаконно збували вогнепальну зброю та боєприпаси.
У вівторок, 26 жовтня, в Україні збережеться суха погода з нічними морозами.
На залізничних вокзалах мобільні бригади вже вакцинували понад вісім тисяч осіб.
Міністерство охорони здоров'я розробило дашборди, на яких можна дізнатися про наявність кисневих концентраторів у центрах первинної медико-санітарної допомоги.
З 26 жовтня «червоний» рівень епідемічної небезпеки буде запроваджено в Рівненській та Миколаївській областях.