Директори шкіл Маріуполя звернулися до освітян, які не змогли виїхати

Директори шкіл Маріуполя звернулися до освітян, які не змогли виїхати

Укрінформ
Директори шкіл Маріуполя звернулися до освітян, які залишилися у місті, із закликом не йти на співпрацю з ворогом.

Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко у Телеграмі, передає Укрінформ.

Він зазначив, що директори шкіл Маріуполя звернулися до освітян, які не змогли виїхати з обложеного міста, через міський сайт.

«Ми, директори шкіл Маріуполя, є патріотами України й у цей непростий час закликаємо педагогів не йти на співпрацю з ворогом, не підтримувати zло, не ставайте zрадниками. Педагог повинен бути носієм добра та справедливості - це аксіома, та ніякі спроби прирівняти загальнолюдські цінності з сучасним гулагом у "днр" не можуть бути виправданими», - йдеться у зверненні.

Читайте також: Так виглядає Маріуполь - жахливі умови, в яких виживають його мешканці

Автори звернення зауважили, що у зруйнованому Маріуполі загарбники почали встановлювати свої дикунські порядки, а фейкова влада намагається намалювати картинку щастя й процвітання в місті, де знищено тисячі людей. «Їх убив «русский мир». Він «визволив» їх від життя, бо так захотів «новоявлений фюрер». На жаль, у цю драму вписалися зрадниками ті, хто нещодавно керував школами, навчав і виховував маріупольських дітей. Сьогодні вони почали працювати на ворога», - підкреслюється у зверненні.

Читайте також: «Маріупольський щоденник»: фотографії як доказ агресії і злочинів росії

Водночас зазначається, що таких небагато, але достатньо, щоб загарбники відчули підтримку та «створили ілюзію нормального освітнього процесу там, де панує zло».

«Чому ці люди не пам’ятають, що російські «асвабадітєли» прийшли їх убивати, і вони вижили лише чудом? Може, дехто з них думає, що виконує гуманну місію освіти та вважає, що не має значення де, під чиїм керівництвом і на підставі яких цінностей працювати? Порушуючи закони України, ці «педагоги» на додачу стають моральними вбивцями дітей на тимчасово окупованій території», - заявили автори звернення.

Читайте також: Радник мера Маріуполя пояснив, чому у місті зростає кількість населення

Вони підкреслили, що батьки та учні, які залишилися в Маріуполі, услід за педагогами-колаборантами записуються до "днрівських" шкіл, не розуміючи, що там «почнуть виховувати майбутніх «пушиліних», де героями будуть «гіві» з «моторолою». «Це жах і повна деградація!» - наголошують директори шкіл.

Вони зазначають, що Маріуполь сьогодні знає весь світ.

«Маріуполь - це мужність, стійкість, це безстрашні воїни-"азовці", які ціною власного життя виборюють останню надію на вільний і нескорений Маріуполь», - заявили автори звернення.

Читайте також: Масові поховання під Маріуполем у травні збільшились на 140 метрів - знімки з супутника

Вони наголосили, що вірять у перемогу України над російськими загарбниками.

Як повідомлялося, агресія росії спровокувала в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто не має нормального енерго-, водо- та газопостачання. Маріупольський міський голова заявляв, що від початку російського вторгнення у місті загинуло до 20 тисяч мирних жителів.

Нині у заблокованому Маріуполі залишаються близько 100 тисяч мирних жителів.

Колаборанта Костянтина Іващенка загарбники оголосили «мером» Маріуполя та створюють картинку «відновлення життя міста».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-