Маріуполь

29 січня 2023

28 січня 2023

27 січня 2023


Фільм «20 днів у Маріуполі» виборов нагороду на кінофестивалі у Штатах

Документальний фільм українського воєнного кореспондента Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі» про перші тижні російського вторгнення, здобув приз глядацьких симпатій на фестивалі незалежного кіно Sundance у США.

26 січня 2023

25 січня 2023

24 січня 2023


Під Маріуполем пролунали потужні вибухи і спалахнула пожежа

У смт. Старий Крим під Маріуполем пролунали два потужні вибухи, також почалася пожежа в котельній, що прилягає до будинку «адміністрації» селища. У двох селах в Маріупольському районі фіксують роботу ППО загарбників.


У Маріуполі замінили окупаційного «мера» на екскерівника міліції, засудженого в Україні до 11 років

У тимчасово захопленому Маріуполі російські загарбники змінили окупаційного «мера» Костянтина Іващенка на колишнього керівника міліції Олега Моргуна, засудженого в Україні на 11 років ув'язнення, який зміг втекти на окуповану територію «днр». 


У Маріуполі пролунав гучний вибух

У тимчасово захопленому російськими військовими Маріуполі зранку пролунав гучний вибух там, де зазвичай загарбники розгортали системи протиповітряної оборони.

23 січня 2023

22 січня 2023


У Львові переселенці з Маріуполя заспівали колядки про тимчасово захоплені ворогом міста

У Львові переселенці з Маріуполя заспівали колядки про своє тимчасово захоплене росіянами місто, а також про загарбаний Лисичанськ і постійно атаковані ворогами Слов'янськ і Краматорськ.

20 січня 2023

19 січня 2023


Колони танків рф тепер йдуть з ростова на Донецьк, оминаючи Маріуполь - Андрющенко

Колони російської військової техніки з Ростовської області тепер рухаються трасою Донецьк–Новоазовськ, оминаючи Маріуполь. Ремонтна військова база теж переміщена з Маріуполя у приморське селище.

17 січня 2023


У Маріупольському районі загарбники заявили про відновлення видобутку цирконію

У тимчасово захопленому російськими військами Маріупольському районі загарбники заявили про відновлення видобутку каоліну та цирконію. Наслідки такого видобутку будуть критичними для екології району.

16 січня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-