Колаборант

31 березня 2021


«Ні колаборантам»: у Запоріжжі мітингували за ухвалення законів

У Запоріжжі представники партії "Національний корпус" вимагають від міської ради звернутися до Верховної Ради, Президента, Кабінету Міністрів із закликом якнайшвидше розглянути та ухвалити законопроєкти щодо колабораціонізму.

02 березня 2021

26 лютого 2021


Франківські депутати просять владу заборонити діяльність ОПЗЖ та партії Шарія

Депутати Івано-Франківської міськради на позачерговій сесії ухвалили звернення до Президента Володимира Зеленського, голову ВР Дмитра Разумкова та секретаря РНБО Олексія Данілова з проханням заборонити діяльність «Опозиційної платформи – за життя» і партії Шарія.

25 лютого 2021


Резніков пояснив причину відмови в законодавстві від слова «колаборант»

Віцепрем'єрміністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що у законопроєкті про перехідний період слова «колаборант» не буде через те, що у міжнародному праві це поняття не визнається як юридична категорія.

24 лютого 2021

22 січня 2021


У законопроєкті про держполітику перехідного періоду не буде слова «колаборант» - Резніков

У проекті закону про державну політику перехідного періоду немає такого поняття як "колаборант". Це було свідомим рішенням розробників проєкту, оскільки цей термін має спірне значення.

14 жовтня 2020

09 липня 2020


Найчастіше тема Криму в регіональних ЗМІ згадується в контексті колаборації – правозахисники

Результати дослідження Кримської правозахисної групи (КПГ) про те, як подається тема Криму в регіональних ЗМІ, свідчать, що при підготовці таких публікацій не дотримується стандарт достовірності і баланс думок, а по відношенню до кримчан застосовується мова ворожнечі.

18 лютого 2020

19 червня 2017


Нардепи хочуть прописати в законах термін “колаборант”

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що народні депутати працюють над визначенням і введенням поняття "колаборант" у юридичне поле.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-