Рятувальники показали Балаклію після розмінування

Рятувальники показали Балаклію після розмінування

Фото, відео
2072
Ukrinform
Станом на ранок 28 березня пожеж на території м. Балаклія та прилеглих населених пунктів внаслідок вибухів боєприпасів не зафіксовано.

Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

"До Штабу з НС надійшло 408 заявок щодо виявлення боєприпасів, зокрема 27 березня – 45 заявок (надійшли від населення, яке повернулось у місто і виявили предмети, ззовні схожі на ВНП у місцях, що були недоступні піротехнікам під час подворового обстеження). Всього з початку робіт вилучено 1 тис. 466 вибухонебезпечних предметів, зокрема 27 березня – 374", - зазначили рятувальники.

Для обігріву постраждалого населення та організації гарячого харчування ДСНС розгорнуто пункт обігріву, до яких звернулось 150 осіб.

Піротехнічними підрозділами проводиться технічне обстеження і очищення від вибухонебезпечних предметів прилеглої до арсеналу території.

У зоні надзвичайної ситуації зосереджено угруповання сил загальною чисельністю 2 тис. 63 чол. та 185 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 278 чоловік особового складу та 57 одиниць спеціальної та пожежної техніки.

Як повідомляв Укрінформ, 27 березня повністю завершено розмінування в Балаклійському районі Харківської області, де 23 березня розпочалася пожежа та детонація озброення на 65-му арсеналі.

Рятувальники показали, як розміновують Балаклію

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-