Рада ООН з прав людини ухвалила резолюцію про співпрацю з Україною - МЗС

Рада ООН з прав людини ухвалила резолюцію про співпрацю з Україною - МЗС

Укрінформ
Міністерство закордонних справ України вітає ухвалення 13 липня Радою ООН з прав людини резолюції «Співпраця з Україною та допомога їй у галузі прав людини».

Як передає Укрінформ із посиланням на МЗС, ця резолюція ініційована нашою державою. Співавторами документа разом з Україною стали 45 країн.

«Документ передбачає, що Рада ООН з прав людини впродовж наступних двох років продовжить розгляд ситуації з правами людини в Україні - на всій її території в межах міжнародно визнаних кордонів», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що розгляд відбуватиметься у рамках Інтерактивних діалогів з Верховним комісаром ООН з прав людини на основі підготовлених її управлінням доповідей про ситуацію в Україні з особливим акцентом на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях нашої держави.

Читайте також: Україна ініціювала в ООН спільну заяву про вплив дезінформації на права людини

Згідно з резолюцією, Управління Верховного комісара ООН з прав людини також продовжить надавати Україні технічну допомогу в сфері прав людини.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, вітаючи це рішення, заявив: «Завдяки цій резолюції ми зберегли ще на два роки фокус уваги Ради ООН з прав людини до наслідків російської агресії проти України. Це частина системної роботи МЗС з донесення до світу правди про грубі порушення Російською Федерацією прав та основних свобод людини на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької і Луганської областей».

Читайте також: МЗС Британії розповіло про порушення Росією прав людини у Криму та ОРДЛО

У МЗС зауважили, що зазначена резолюція ініціюється делегацією України у Раді ООН з прав людини, починаючи з 2014 року. «Цього року схвалено п’яту резолюцію, яка містить посилання на резолюції ГА ООН «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, Україна», а також вітає співпрацю уряду України з Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини», - ідеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, 6 липня МЗС привітало ухвалення літньою сесією Парламентської асамблеї ОБСЄ термінової резолюції щодо України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-