Резолюція

02 лютого 2023


Європарламент ухвалив резолюцію, що окреслює політичні завдання саміту Україна-ЄС

Напередодні саміту ЄС, який має відбутися в Україні, Європарламент ухвалив резолюцію, де окреслює політичні завдання для цієї зустрічі, висловлює солідарність з Україною у війні з рф та підтримку України в процесі впровадження реформ на шляху до членства в ЄС. 

26 січня 2023


Спецтрибунал має судити керівництво як росії, так і білорусі – ПАРЄ

Військово-політичне керівництво російської федерації та білорусі, причетне до розв'язання агресивної війни проти України, має бути притягнуто до відповідальності у спеціально створеному для цього міжнародному трибуналі.

25 січня 2023

23 січня 2023

19 січня 2023


Європарламент ухвалив рішення про створення трибуналу за злочин агресії проти України

Європейський парламент сьогодні більшістю голосів ухвалив резолюцію на підтримку дії із створення міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності всіх, хто винний у злочині агресії проти України.

17 січня 2023


Кулеба закликав Європарламент підтримати резолюцію щодо спецтрибуналу для росії

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Європейський парламент підтримати створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України шляхом прийняття резолюції цього тижня.

16 грудня 2022

15 грудня 2022

09 грудня 2022

08 грудня 2022

25 листопада 2022

23 листопада 2022

21 листопада 2022

15 листопада 2022

14 листопада 2022


Агресор заплатить за скоєне: Зеленський про рішення Генасамблеї ООН

Президент Володимир Зеленський, коментуючи рішення Генеральної Асамблеї Організації Об‘єднаних Націй щодо створення компенсаційного механізму за російські злочини в Україні, заявив, що агресор заплатить за все.

26 жовтня 2022


Зеленський домовився з президентом Гвінеї-Бісау про підтримку українських резолюцій в ООН

Президент України Володимир Зеленський домовився з главою Гвінеї-Бісау Умару Сісоку Ембало про підтримку на міжнародних майданчиках українських резолюцій щодо компенсаційного механізму, спецтрибуналу для російської федерації, а також щодо українського Криму.

21 жовтня 2022


росію треба притягнути до відповідальності за воєнні злочини в Україні - саміт ЄС

В основі справедливого миру для України після відбиття російського вторгнення має бути повага до територіальної цілісності України, її здатність до ефективної самооборони у майбутньому та притягнення до відповідальності всіх, хто скоїв воєнні злочини на її території.

18 жовтня 2022

17 жовтня 2022


Україна запропонує Раді Європи розглянути дві резолюції щодо агресії рф – Кравчук розповіла деталі

Українська делегація запропонує Раді Європи розглянути дві резолюції, одна з яких передбачатиме запровадження відповідальності для російських пропагандистів, а друга стосуватиметься знищення культурної ідентичності під час воєн.

14 жовтня 2022


В МЗС пояснили, чому деякі країни утрималися від голосування за останню резолюцію ООН

Україна не сприймає аргументи 35 країн, які утрималися під час голосування за резолюцію «Територіальна цілісність України: захист принципів Статуту Організації Об'єднаних Націй», і буде працювати з ними.

13 жовтня 2022


ПАРЄ закликає провести саміт, на якому розглянуть відповідальність росії за агресію проти України

Парламентська асамблея Ради Європи закликала лідерів держав-членів РЄ провести саміт з пріоритетним порядком денним щодо відповідальності росії за воєнну агресію та підтримки України.


Потужний сигнал росії, що покарання неминуче: Зеленський вітає резолюцію ПАРЄ

Президент Володимир Зеленський вважає резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи щодо визнання терористичним російського режиму потужним сигналом, який свідчить, що покарання за злочини росії неминуче.


Україну в ООН уперше підтримали декілька країн Африки – Кулеба

Україну під час голосування за резолюцію «Територіальна цілісність України: захист принципів Статуту Організації Об'єднаних Націй» вперше підтримали декілька країн Африки, які раніше утримувалися або не брали участь у голосуваннях.


ПАРЄ одностайно ухвалила резолюцію, яка визнає російський режим терористичним

Парламентська асамблея Ради Європи за результатами термінових дебатів на тему: “Нове загострення агресії російської федерації проти України” ухвалила резолюцію, у якій оголосила режим рф терористичним.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-