Резолюція

13 липня 2021

25 червня 2021


Рада ЄС закликала Білорусь провести нові вибори та звільнити політв’язнів

Глави держав та урядів ЄС в ніч на 25 червня ухвалили резолюцію із зовнішньополітичних питань, яка, зокрема, закликає до негайного звільнення всіх політичних в’язнів у Білорусі та проведення в країні нових, вільних і справедливих президентських виборів.


Євросоюз не виключає нових санкцій проти Росії

Глави держав та урядів ЄС в ніч на 25 червня ухвалили резолюцію із зовнішньополітичних питань, яка, зокрема, охоплює бачення щодо подальших відносин між ЄС і Росією на основі п’яти керівних принципів, що були визначені у 2016 році.

24 червня 2021


Джапарова: Резолюція ПАРЄ - важлива підтримка постраждалим від утисків окупантів

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова вважає ухвалену ПАРЄ резолюцію щодо ситуації з кримськими татарами важливим виявом підтримки тим, хто потерпає від переслідувань окупаційної влади.

23 червня 2021


ПАРЄ вимагає від окупантів РФ припинити репресії проти кримських татар

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила жорстку всеосяжну резолюцію, в якій вимагає від держави-окупанта – Російської Федерації – забезпечити дотримання прав представників кримськотатарського народу, виконувати норми міжнародного права та відновити територіальну цілісність України. 


Ситуація з правами кримських татар в окупації критично погіршилася – дебати в ПАРЄ

ПАРЄ вкотре політично підтвердила критичне погіршення ситуації щодо дотримання прав кримськотатарського народу в тимчасово окупованому Росією Криму та вимагає притягнення російського режиму до відповідальності. 


ПАРЄ сьогодні проголосує резолюцію на захист кримських татар

Парламентська асамблея Ради Європи проведе дебати і ухвалить резолюцію, яка містить жорстку міжнародну критику держави-окупанта – Росії – через продовження грубих порушень прав людини і міжнародного права.

21 червня 2021

28 травня 2021


Сейм Польщі закликає режим Лукашенка негайно звільнити політв’язнів

Нижня палата польського парламенту закликала владу Білорусі негайно звільнити політв’язнів, а Міжнародну організацію цивільної авіації (ICAO) швидко розслідувати інцидент з примусовою посадкою в Мінську літака Ryanair Афіни-Вільнюс.

29 квітня 2021

27 квітня 2021

21 квітня 2021

26 березня 2021


Резолюція ООН 2014 року стала першою відповіддю світу на агресію Росії проти України - МЗС

Резолюція Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України», ухвалена 27 березня 2014 року, стала першою знаковою відповіддю міжнародного співтовариства на початок збройної агресії Російської Федерації проти України.

22 березня 2021


Разумков закликав президента Європарламенту посприяти в ухваленні «кримської» резолюції

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав президента Європейського парламенту Давід-Марія Сассолі посприяти в ухваленні Резолюції щодо Криму на найближчій пленарній сесії.

22 лютого 2021

11 лютого 2021


Геополітичний проєкт Кремля: Європарламент ухвалив резолюцію щодо БілАЕС

Депутати Європарламенту більшістю голосів ухвалили резолюцію щодо безпеки на білоруській атомній електростанції «Островець» та висловили глибоке занепокоєння у зв’язку початком її комерційної експлуатації.

28 січня 2021

27 січня 2021

22 січня 2021

21 січня 2021


Європарламент вимагає зупинки Nord Stream 2 через арешт Навального

Європарламент більшістю голосів прийняв резолюцію у зв’язку із арештом російського опозиціонера Олексія Навального, яка закликає ЄС та країни-члени до ґрунтовного перегляду стратегії відносин з Росією та до негайного зупинення проекту «Північний потік-2».

17 грудня 2020

16 грудня 2020

07 грудня 2020

26 листопада 2020

25 вересня 2020

17 вересня 2020


Європарламент виступає за жорсткіший контроль експорту зброї

Європейський Союз разом з Великою Британією є другим за обсягами світовим постачальником зброї, тож громадяни ЄС, з міркувань безпеки, мають були краще поінформовані про діяльність національних урядів у цій сфері.


Європарламент ухвалив резолюцію щодо ситуації у Середземному морі

Депутати Європарламенту ухвалили резолюцію щодо ситуації у Східному Середземноморї, в якій закликали Туреччину припинити буріння у виключній економічній зоні Греції та Кіпру та вжити термінових заходів для деескалації військової напруги в регіоні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-