Резолюція

21 січня 2022


Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, яка засуджує заперечення Голокосту

Генеральна Асамблея ООН у четвер підтримала внесену Німеччиною та Ізраїлем резолюцію, яка відкидає та беззастережно засуджує будь-яке повне чи часткове заперечення Голокосту як історичної події.

17 грудня 2021

16 грудня 2021


Європарламент офіційно засудив нарощування військ РФ навколо України

Європарламент ухвалив резолюцію щодо ситуації з безпеки вздовж кордонів України та на тимчасово окупованих територіях, яка засуджує військове нарощування російських сил навколо України та закликає РФ відвести війська та дотримуватися власних міжнародних зобов’язань.

10 грудня 2021

25 листопада 2021


За злочини «Вагнера» має відповідати Росія – у Європарламенті готують резолюцію

Євросоюз має провести повне розслідування злочинної діяльності так званої "Групи Вагнера" та ініціювати міжнародне законодавство, що дозволить притягнути до відповідальності за ці злочини Російську Федерацію, яка створила та фінансує цю «приватну» військову компанію.

17 листопада 2021


Комітет ООН схвалив проєкт оновленої резолюції про права людини в Криму

Третій комітет ООН у Нью-Йорку більшістю голосів схвалив проєкт оновленої резолюції Генасамблеї ООН «Ситуація з правами людини в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, Україна».

12 листопада 2021


Компартія КНР ухвалила «історичну резолюцію» про здобутки за 100 років

Комуністична партія Китаю на з'їзді, присвяченому сторіччю її заснування, ухвалила резолюцію, в якій наголошується на «вирішальному значенні» чинного голови КНР Сі Цзіньпіна у відродженні китайської нації.

11 вересня 2021


Настав час ухвалювати резолюцію щодо Донбасу — Резніков про майбутню сесію Генасамблеї ООН

Віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що за підсумками 76-ї сесії Генеральної асамблеї ООН має бути ухвалена резолюція щодо Донбасу.

31 серпня 2021

13 липня 2021

25 червня 2021


Рада ЄС закликала Білорусь провести нові вибори та звільнити політв’язнів

Глави держав та урядів ЄС в ніч на 25 червня ухвалили резолюцію із зовнішньополітичних питань, яка, зокрема, закликає до негайного звільнення всіх політичних в’язнів у Білорусі та проведення в країні нових, вільних і справедливих президентських виборів.


Євросоюз не виключає нових санкцій проти Росії

Глави держав та урядів ЄС в ніч на 25 червня ухвалили резолюцію із зовнішньополітичних питань, яка, зокрема, охоплює бачення щодо подальших відносин між ЄС і Росією на основі п’яти керівних принципів, що були визначені у 2016 році.

24 червня 2021


Джапарова: Резолюція ПАРЄ - важлива підтримка постраждалим від утисків окупантів

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова вважає ухвалену ПАРЄ резолюцію щодо ситуації з кримськими татарами важливим виявом підтримки тим, хто потерпає від переслідувань окупаційної влади.

23 червня 2021


ПАРЄ вимагає від окупантів РФ припинити репресії проти кримських татар

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила жорстку всеосяжну резолюцію, в якій вимагає від держави-окупанта – Російської Федерації – забезпечити дотримання прав представників кримськотатарського народу, виконувати норми міжнародного права та відновити територіальну цілісність України. 


Ситуація з правами кримських татар в окупації критично погіршилася – дебати в ПАРЄ

ПАРЄ вкотре політично підтвердила критичне погіршення ситуації щодо дотримання прав кримськотатарського народу в тимчасово окупованому Росією Криму та вимагає притягнення російського режиму до відповідальності. 


ПАРЄ сьогодні проголосує резолюцію на захист кримських татар

Парламентська асамблея Ради Європи проведе дебати і ухвалить резолюцію, яка містить жорстку міжнародну критику держави-окупанта – Росії – через продовження грубих порушень прав людини і міжнародного права.

21 червня 2021

10 червня 2021

28 травня 2021


Сейм Польщі закликає режим Лукашенка негайно звільнити політв’язнів

Нижня палата польського парламенту закликала владу Білорусі негайно звільнити політв’язнів, а Міжнародну організацію цивільної авіації (ICAO) швидко розслідувати інцидент з примусовою посадкою в Мінську літака Ryanair Афіни-Вільнюс.

29 квітня 2021

27 квітня 2021

21 квітня 2021

26 березня 2021


Резолюція ООН 2014 року стала першою відповіддю світу на агресію Росії проти України - МЗС

Резолюція Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України», ухвалена 27 березня 2014 року, стала першою знаковою відповіддю міжнародного співтовариства на початок збройної агресії Російської Федерації проти України.

22 березня 2021


Разумков закликав президента Європарламенту посприяти в ухваленні «кримської» резолюції

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав президента Європейського парламенту Давід-Марія Сассолі посприяти в ухваленні Резолюції щодо Криму на найближчій пленарній сесії.

22 лютого 2021

11 лютого 2021


Геополітичний проєкт Кремля: Європарламент ухвалив резолюцію щодо БілАЕС

Депутати Європарламенту більшістю голосів ухвалили резолюцію щодо безпеки на білоруській атомній електростанції «Островець» та висловили глибоке занепокоєння у зв’язку початком її комерційної експлуатації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-