Битва за Україну. День тисяча дев’ятий
Внаслідок масованого удару Росії зафіксовані 12 влучань, переважно у паливно-енергетичні об’єкти. Президент Зеленський підписав закон «Про державний бюджет» на 2025 рік
28 листопада 2024
Внаслідок масованого удару Росії зафіксовані 12 влучань, переважно у паливно-енергетичні об’єкти. Президент Зеленський підписав закон «Про державний бюджет» на 2025 рік
15 листопада 2024
Цього року українська делегація підготувала оновлений проєкт резолюції Генеральної Асамблеї ООН «Ситуація з правами людини на тимчасово окупованих територіях України, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь».
14 листопада 2024
Європарламент ухвалив резолюцію, яка закликає ЄС вжити рішучих заходів проти російського «тіньового флоту».
22 жовтня 2024
Європарламент підтримав резолюцію про створення Механізму кредитного співробітництва з Україною та надання виняткової макрофінансової допомоги. Йдеться про €35 млрд від ЄС, а також про механізм, який допоможе погасити кредити на суму до €45 млрд, надані партнерами, за рахунок відсотків із заморожених активів РФ.
09 жовтня 2024
Європейський парламент закликав владу Грузії переглянути антидемократичні закони та повернутися на шлях європейської інтеграції та демократичного розвитку.
Європарламент ухвалив резолюцію, яка закликає ЄС вжити заходів для посилення стійкості Молдови на тлі російського втручання у демократичні процеси в країні напередодні президентських виборів та конституційного референдуму щодо європейської інтеграції.
04 жовтня 2024
Парламент Литви ухвалив резолюцію, в якій визнав іранський Корпус вартових ісламської революції (КВІР) терористичною організацією.
Політичний комітет ПАРЄ готує нову резолюцію з робочою назвою «Про політичну підтримку та фасилітацію обмінів військовополонених». Вона має закріпити дієвіші механізми роботи міжнародних організацій над усіма гуманітарними питанням що стосуються війни в Україні.
02 жовтня 2024
Ухвалена сьогодні резолюція ПАРЄ вперше містить окрему згадку про полонених журналістів, серед яких багато так званих громадянських журналістів, які фіксували злочини російської влади в окупованому Криму.
У середу на осінній сесії ПАРЄ у Страсбурзі ухвалено резолюцію, у якій Рада Європи вперше піднімає питання звільнення та подальшої реабілітації українських полонених, а також вимагає від Росії дотримуватися положень міжнародного гуманітарного права.
01 жовтня 2024
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець закликав членів Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалити Резолюцію щодо дотримання норм міжнародного гуманітарного права стосовно українських військовополонених.
У вівторок, 1 жовтня, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію "Пропаганда і свобода інформації в Європі" більшістю голосів.
26 вересня 2024
Обидві палати Конгресу США схвалили резолюцію щодо тимчасового продовження фінансування, що дало змогу уникнути урядового шатдауну, який міг настати вже 1 жовтня.
20 вересня 2024
Генеральна конференція МАГАТЕ під час 68-ї сесії 65 голосами схвалила резолюцію “Ядерна безпека, захищеність та гарантії в Україні”. Співавторами документа виступили 52 країни-члени агентства.
19 вересня 2024
ЄС виділяє 160 млн євро на підготовку енергосистеми України до зими. Європарламент закликав дозволити Україні бити західною зброєю по території РФ
18 вересня 2024
Генеральна Асамблея ООН на засіданні надзвичайної спеціальної сесії у середу ухвалила палестинську резолюцію, яка вимагає від Ізраїлю залишити Газу та окупований Західний берег річки Йордан.
11 вересня 2024
Нижня палата польського парламенту (Сейм) у середу прийняла резолюцію, якою засудила викрадення українських дітей Росією.
18 липня 2024
Парламент Ізраїлю (Кнесет) у четвер схвалив більшістю голосами резолюцію проти утворення Палестинської держави.
17 липня 2024
Новий склад Європейського парламенту під час першого пленарного засідання у Страсбурзі більшістю голосів ухвалив резолюцію про продовження підтримки України.
03 липня 2024
Найближчим часом Україна винесе на розгляд Генасамблеї ООН проєкт резолюції щодо ядерної безпеки та безпеки ядерних об’єктів України.
30 червня 2024
Парламентська асамблея ОБСЄ визнала дії Росії геноцидом українського народу. Україні почала серійне виробництво власних далекобійних дронів, що вражають на відстані 1000 км
Парламентська асамблея Ради Європи підготує окрему резолюцію щодо українських журналістів, які переувають у російському полоні - робота над документом почнеться у вересні.
Прийняття Парламентською асамблеєю ОБСЄ резолюції “Проблеми безпеки та геополітичні виклики у регіоні ОБСЄ – 10 років збройної агресії РФ проти України” є проривом у контексті деколонізації РФ.
Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила резолюцію, в якій визнала дії Росії геноцидом українського народу.
28 червня 2024
Комітет культури, науки та медіа ПАРЄ розробить резолюцію про українських журналістів, які перебувають у полоні Російської Федерації, де зазначатимуться юридичні механізми для їх визволення.
28 червня, 13:00 - брифінг на тему: "Початок переговорів про вступ України до ЄС та останні рішення ПАРЄ".
27 червня 2024
Резолюцію «Терміновий заклик до Європи та її партнерів: розглянути негайні та довгострокові політичні рішення на підтримку переміщених осіб в Україні» ухвалили в четвер на літній сесії ПАРЄ в Страсбурзі.
26 червня 2024
У Києві представили результат роботи першого світового конгресу Антиімперського блоку народів (АБН) - Каунаську резолюцію.
ПАРЄ у середу ухвалила резолюцію «Правові питання та порушення прав людини, пов'язані з агресією Російської Федерації проти України».
Парламентська асамблея Ради Європи уперше ухвалила окрему резолюцію, присвячену ролі санкцій у протидії агресивній війні Російської Федерації проти України. Вона рекомендує розширювати та посилювати як самі обмеження та сектори їх застосування, так і контроль над виконанням таких рішень.
реклама