Резолюція

29 вересня 2023

12 вересня 2023


«Обнулення» термінів Путіна: у ПАРЄ занепокоєні поправками до конституції РФ – готують резолюцію

Комітет ПАРЄ з правових питань та прав людини висловив занепокоєння щодо законності поправок до конституції РФ про "обнулення" президентських термінів Володимира Путіна.

08 серпня 2023

11 липня 2023

30 червня 2023

27 червня 2023

22 червня 2023

19 червня 2023


ПАРЄ може ухвалити резолюцію про включення «вагнерівців» і «кадирівців» до терористичних формувань

Парламентська асамблея Ради Європи розгляне резолюцію щодо наслідків російської агресії проти України, в якій, серед іншого, пропонується віднести до терористичних формувань вагнерівців і кадирівців.

15 червня 2023


Зеленський про резолюцію Європарламенту: Для України настав час інтеграційної визначеності

Президент України Володимир Зеленський подякував членам Європарламенту за ухвалення резолюції, спрямованої на підтримку відновлення України та її інтеграції до євроатлантичної спільноти, і назвав її фактично констатацією того, що час для інтеграційної визначеності для України настав.

13 червня 2023


Зеленський доручив розробити проєкт резолюції Генасамблеї ООН щодо створення спецтрибуналу

Президент Володимир Зеленський доручив напрацювати проєкт резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо створення спеціального міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності російського військово-політичного керівництва за злочин агресії проти України.

27 квітня 2023


ПАРЄ визнала геноцидом депортацію українських дітей до росії

Парламентська асамблея Ради Європи визнала геноцидом депортацію та насильницьке переміщення українських дітей на територію російської федерації та закликала МКС розглянути можливість кримінального переслідування за цей злочин.

26 квітня 2023

01 квітня 2023

28 березня 2023


У Раді вважають, що трибунал для рф на підставі резолюції Генасамблеї ООН - найкращий варіант

Створення спеціального міжнародного трибуналу щодо російської федерації за злочин агресії проти України на підставі резолюції Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй — це найкращий варіант.

23 березня 2023


ЄС надаватиме Україні військову, економічну та політичну підтримку, скільки буде необхідно

ЄС рішуче налаштований продовжувати підтримувати Україну, включаючи надання політичної, економічної та військової допомоги, та буде продовжувати стояти поряд з Україною у її боротьбі проти російської агресії так довго, як це буде необхідним.


Лідери ЄС вимагають від росії негайно вивести війська з усієї України

Лідери ЄС, які зустрічаються сьогодні у Брюсселі у форматі Європейської ради, ухвалили резолюцію по Україні, в якій висловили непохитну підтримку народу України у боротьбі проти російської агресії, та закликали росію негайно і безумовно вивести війська з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

21 березня 2023

20 березня 2023


Рада ЄС: Засади, на яких ґрунтується безпека і стабільність континенту, залишаються непорушними

Попри спроби росії підірвати принципи європейської безпеки, основані на Хартії ООН та рішеннях ОБСЄ, засади, на яких ґрунтується безпека і стабільність континенту, залишаються непорушними, не підлягають ревізії або спробам хибної інтерпретації.

18 березня 2023

16 березня 2023

14 березня 2023


Сейм Литви визнав пвк «вагнер» терористичною організацією

Литовський парламент в ухваленій сьогодні резолюції визнав пвк «вагнер» терористичною організацією, члени якої становлять загрозу безпеці держави та суспільства, і рішуче засудив використання будь-яких груп найманців для агресії в Україні.

28 лютого 2023


Голосування арабських країн в ООН за українську резолюцію є фундаментом для співпраці - експерт

Результативне голосування арабських країн на сесії Генеральної асамблеї ООН за резолюцію «про справедливий та сталий мир в Україні» є гарним фундаментом для розвитку співпраці з цими країнами.

27 лютого 2023


Голосування Генасамблеї ООН засвідчило відповідальність росії за війну проти України – Боррель

Голосування Генеральної Асамблеї ООН щодо ситуації в Україні, яке відбулося 23 лютого, ще раз засвідчило, хто відповідальний за агресію проти України, та підтвердило вимогу світового співтовариства до росії негайно припинити війну.

24 лютого 2023

23 лютого 2023


Глава МЗС Латвії в ООН закликав підтримати українську резолюцію

Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс, виступаючи на засіданні надзвичайної спеціальної сесії Генеральної Асамблеї ООН з розгляду резолюції на підтримку України, закликав усіх проголосувати за неї.


Кулеба про атмосферу в ООН: росія хоче «збити» кількість голосів за українську резолюцію

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив про шалену напругу перед голосуванням в ООН за резолюцію «про справедливий та сталий мир в Україні» через спроби росії «збити» кількість голосів або взагалі зірвати голосування.


Штати в ООН: Підтримати резолюцію України означає підтримати Статут Об’єднаних Націй

Сполучені Штати виступили із закликом до країн-членів ООН підтримати проєкт резолюції щодо миру в Україні, ініційований Києвом, підкресливши, що це означатиме підтримку Статуту Об’єднаних Націй.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-