Зеленський підписав указ про стан виконання рішень РНБО

Зеленський підписав указ про стан виконання рішень РНБО

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 лютого про стан виконання рішень РНБО.

Відповідний указ №77/2021 від 26 лютого опублікований на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року "Про стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в документі.

Читайте також: Зеленський збільшив чисельність апарату РНБО

У вказаному рішенні РНБО Кабінету Міністрів доручено, зокрема, забезпечувати виконання органами виконавчої влади рішень Радбезу, введених у дію указами Президента; вжити заходів щодо притягнення в установленому порядку до відповідальності осіб, винних у невиконанні таких рішень та запровадити процедуру схвалення Кабінетом Міністрів планів організації виконання завдань, визначених Кабміну у рішеннях РНБО.

Окрім того, Радбез доручив Прем’єр-міністрові взяти під особистий контроль діяльність керівників органів виконавчої влади щодо забезпечення виконання завдань, покладених на відповідні органи рішеннями РНБО.

Читайте також: Арешт «труби Медведчука»: СБУ розповіла про деталі справи

Також у документі зазначається, що члени Радбезу, здійснюючи координацію та контроль у межах своїх посадових повноважень, повинні забезпечувати виконання відповідними державними органами рішень Ради національної безпеки і оборони.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський у п'ятницю скликає засідання Ради національної безпеки й оборони.

За даними Офісу глави держави, засідання РНБО збирається "у зв’язку з необхідністю ухвалення оперативних рішень щодо актуальних питань державної безпеки".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-