Сім законопроєктів щодо змін до Конституції ВР зможе ухвалити у лютому

Сім законопроєктів щодо змін до Конституції ВР зможе ухвалити у лютому

Список
Укрінформ
Представник Президента у КСУ Федір Веніславський прогнозує, що суд за місяць-два надасть висновки щодо семи законопроєкт про зміни до Основного закону, а ухвалити їх у цілому Верховна Рада зможе в лютому 2020 р.
Про це Веніславський сказав на брифінгу 3 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"По часу можна спрогнозувати наступним чином: за підписом голови Верховної Ради ці законопроєкти йдуть на розгляд Конституційного Суду України, далі в КС є місяць-два для того, щоб їх розглянути. Після того, як Конституційний Суд розгляне ці законопроєкти і надасть висновок про їх відповідність вимогам статей 156, 157 Конституції України, Верховна Рада зможе їх попередньо схвалити. Ми сподіваємося, що це відбудеться на цій сесії, яка відкрилася сьогодні, а на наступній черговій сесії, яка відкриється першого вівторка лютого 2020 року, ВР зможе їх схвалити повністю, якщо за це проголосує 300 і більше народних депутатів", - пояснив Веніславський.

Читайте також: Рада направила до КСУ ще один законопроєкт Зеленського

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок Верховна Рада направила на висновок до Конституційного Суду сім законопроєктів, внесених Президентом Володимиром Зеленським:

№1013 "Про внесення змін до Конституції України (щодо скасування адвокатської монополії)";

№1014 "Про внесення змін до статті 106 Конституції України";

№1015 "Про внесення змін до статті 93 Конституції України (щодо законодавчої ініціативи народу)";

№1016 "Про внесення змін до статей 85 та 101 Конституції України (щодо уповноважених Верховної Ради України)";

№1017 "Про внесення змін до статей 76 та 77 Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи)";

№ 1027 "Про внесення змін до ст. 81 Конституції України (щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України)".

№ 1028 "Про внесення змін до статті 85 Конституції України (щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради України)".

Також 3 вересня, Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-