Конституційний Суд

18 квітня 2019

03 квітня 2019

26 березня 2019

КСУ може повернути Коломойському 7 мільярдів, які відсудила держава - ЦПК

У середу, 27 березня, Конституційний суд вирішить, чи мало право Національне антикорупційне бюро через суди визнавати недійсними угоди з порушеннями, виявленими під час розслідувань. Якщо КС вирішить, що ні, держава втратить близько 7 млрд грн.

20 березня 2019

14 березня 2019

Місія МВФ обговорювала у Києві рішення Конституційного суду - глава НБУ

У Національному банку не вбачають ризиків для продовження співпраці з МВФ і отримання чергових траншів у контексті відміни Конституційним судом норми щодо притягнення до кримінальної відповідальності чиновників за незаконне збагачення.

12 березня 2019

КСУ відмовився розглядати скаргу на постанову Ради щодо Томосу

Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження за поданням народних депутаттів щодо Постанови Верховної Ради про підтримку звернення президента до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу Православній церкві в Україні.

09 березня 2019

04 березня 2019

02 березня 2019

Скасування статті КК щодо незаконного збагачення загрожує безвізу - Transparency

Рішення Конституційного суду України про скасування статті 368-2 Кримінального кодексу значно послаблює антикорупційні зусилля країни, а також може спричинити замороження безвізового режиму з Євросоюзом.

01 березня 2019

Незаконне збагачення: у штабі Порошенка розповіли про суддів КСУ, які голосували проти

Троє з чотирьох суддів КСУ, які проголосували проти визнання неконституційною статті щодо кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, були призначені за квотою президента.

28 лютого 2019

Стаття про незаконне збагачення не порушує презумпцію невинуватості — суддя КСУ

Суддя Конституційного суду Сергій Головатий, який голосував проти скасування статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення, вважає, що ця стаття ККУ не суперечить статті Конституції про презумпцію невинуватості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-