Конституційний Суд

17 вересня 2019

16 вересня 2019

03 вересня 2019

Сім законопроєктів щодо змін до Конституції ВР зможе ухвалити у лютому

Представник Президента у КСУ Федір Веніславський прогнозує, що суд за місяць-два надасть висновки щодо семи законопроєкт про зміни до Основного закону, а ухвалити їх у цілому Верховна Рада зможе в лютому 2020 р.

Рада направила до КСУ ще один законопроєкт Зеленського

Верховна Рада включила до порядку денного сесії та направила на висновок до Конституційного Суду законопроєкт № 1028 "Про внесення змін до статті 85 Конституції України (щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради України)".

Рада направила до КСУ зміни до Конституції щодо дострокового позбавлення депутатів мандата

Рада направила на висновок до КСУ законопроєкт № 1027 «Про внесення змін до ст. 81 Конституції України (щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України)».

Законопроєкт Зеленського про скорочення Ради до 300 депутатів передали КСУ

Верховна Рада направила на висновок до КСУ законопроєкт №1017 "Про внесення змін до статей 76 та 77 Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи)".

Більше омбудсменів: Рада направила до КСУ ще один проєкт змін

Верховна Рада включила до порядку денного та направила на висновок до Конституційного суду законопроєкт №1016 «Про внесення змін до статей 85 та 101 Конституції України (щодо уповноважених Верховної Ради України)».

Рада направила до КСУ проєкт змін до Конституції щодо законодавчої ініціативи народу

Верховна Рада включила до порядку денного сесії та направила для отримання висновку до Конституційного Суду президентський законопроєкт №1015 "Про внесення змін до статті 93 Конституції України (щодо законодавчої ініціативи народу)".

До КСУ направили законопроєкт Зеленського про його право призначати директорів НАБУ і ДБР

ВР включила до порядку денного та направила до Конституційного суду для отримання висновку президентський законопроєкт №1014 "Про внесення змін до статті 106 Конституції України".

02 вересня 2019

Законопроєкт Зеленського щодо скасування адвокатської монополії рекомендують передати в КСУ

Комітет ВР із питань правової політики рекомендує парламенту направити на висновок в Конституційний суд президентський законопроєкт №1013 “Про внесення змін до Конституції України (щодо скасування адвокатської монополії)”.

29 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-