Конституційний Суд

23 липня 2021

21 липня 2021

20 липня 2021

19 липня 2021


ДБР порушило справу через рішення Верховного Суду щодо Тупицького

Державне бюро розслідувань за заявою громадської організації порушило кримінальну справу через винесення Касаційним адмінсудом у складі Верховного Суду рішення стосовно неправомірності указу Президента, яким було звільнено суддю Конституційного Суду Олександра Тупицького.

16 липня 2021

15 липня 2021


Нова підозра Тупицькому стосується втручання у систему Казначейства - джерело

Нова підозра Олександру Тупицькому, указ щодо скасування призначення якого суддею КСУ Верховний Суд визнав протиправним, стосується обвинувачення у незаконному втручанні в автоматизовану систему “Клієнт казначейства - Казначейство” після його відсторонення.

14 липня 2021

08 липня 2021


НАЗК просить звільнити суддю КСУ за «погрози французькою» та неетичну поведінку

Національне агентство з питань запобігання корупції звернулося до Постійної комісії з питань регламенту та етики Конституційного Суду щодо неетичної поведінки судді КС Ігоря Сліденка, яка є підставою для звільнення його з посади.

06 липня 2021

01 липня 2021

28 червня 2021

24 червня 2021

19 червня 2021

17 червня 2021

16 червня 2021

07 червня 2021


Зеленський розповів голові Венеційської комісії про судову реформу

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із головою Венеційської комісії Джанні Букіккіо та відзначив високий рівень співпраці та консультативну допомогу з боку комісії у впровадженні ключових реформ в Україні.

04 червня 2021

03 червня 2021


Розгляд справи земельної реформи у КСУ може зайняти місяці – Лещенко

Розгляд Конституційним судом справи щодо конституційності земельної реформи до суті не дійшов і відкладається через низку клопотань опонентів реформи. Вже зрозуміло, що розгляд цієї справи займе місяці.


КСУ відклав розгляд справи про ринок землі – через Тупицького і Касмініна

Велика палата Конституційного Суду відклала розгляд справи щодо конституційності закону про відкриття ринку землі до розгляду клопотання щодо можливої участі у засіданні Олександра Тупицького і Олександра Касмініна, звільнених Президентом з посад суддів КСУ.


КСУ відмовився залучити Президента до участі у розгляді «земельної справи»

Конституційний Суд відмовив у задоволенні клопотання народного депутата від ОПЗЖ Василя Німченка про залучення Президента Володимира Зеленського до участі в розгляді справи щодо конституційності закону про ринок землі.


Тупицького і Касмініна не пускають в КСУ на розгляд земельної справи

Олександр Тупицький і Олександр Касмінін не можуть взяти участь у розгляді земельної справи у Конституційному Суді, оскільки їх з 19 січня не пропускають до будівлі суду працівники Управління державної охорони.


Ринок землі: КСУ обговорює можливу участь Тупицького і Касмініна у розгляді справи

Конституційний Суд оголосив перерву до 14.00, щоб обговорити можливість участі звільнених Президентом з посад суддів КС Олександра Тупицького і Олександра Касмініна у розгляді справи щодо конституційності закону про відкриття ринку землі.

31 травня 2021


Тупицький навряд повернеться на посаду судді КС – Веніславський

Представник Президента у Конституційному Суді народний депутат із фракції "Слуга народу" Федір Веніславський прогнозує, що Олександр Тупицький, якого Володимир Зеленський звільнив з посади судді КС, ніколи не повернеться на цю посаду.

29 травня 2021

27 травня 2021


Тупицький заявив, що прийде на суд у справі про підкуп свідка

Олександр Тупицький, якого Президент звільнив з посади судді Конституційного Суду, має намір прийти 28 травня до Подільського райсуду Києва на підготовче засідання у справі за обвинуваченням його у підкупі свідка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-