Конституційний Суд

03 квітня 2020

У Раду внесли законопроєкт про зміни до закону про Конституційний Суд

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт “Про внесення змін до закону “Про Конституційний Суд України” щодо посилення незалежності та підвищення ефективності функціонування Конституційного Суду України”.

27 березня 2020

26 березня 2020

20 березня 2020

18 березня 2020

Конституційний Суд просять перевірити закон про реформу прокуратури

До Конституційного Суду надійшло подання 50 народних депутатів щодо конституційності закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури”.

12 березня 2020

11 березня 2020

КСУ визнав неконституційним зменшення суддів ВС - джерело

Конституційний суд визнав неконституційними положення Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського самоврядування", який передбачав скорочення чисельності суддів Верховного суду з двохсот до ста та зменшення їхніх зарплат.

06 березня 2020

03 березня 2020

Конституційний Суд розгляне закон про люстрацію

Конституційний Суд України 3 березня продовжить розглядати скарги на закон «Про очищення влади», який передбачає, що низка чиновників часів експрезидента Віктора Януковича не можуть обіймати посади в державних органах влади.

02 березня 2020

Комітет не рекомендує Раді змінювати "мовний" закон до рішення КСУ

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики не рекомендував парламенту вносити зміни до Закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" допоки Конституційний Суд не ухвалить відповідного рішення.

28 лютого 2020

Конституційний Суд захистив соціальні права ветеранів війни

Конституційний Суд ухвалив рішення у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо конституційності окремого положення пункту 26 розділу VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-