Конституційний Суд

18 січня 2020

16 січня 2020

Конституційний суд взявся за судову реформу Зеленського

Конституційний суд розпочав усні слухання у справі подання Верховного суду щодо конституційності окремих положень закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського самоврядування".

14 січня 2020

Дострокове позбавлення мандата: Разумков доручив комітету розглянути висновок КСУ

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков доручив правовому комітету розглянути висновок Конституційного Суду щодо законопроєкту №1027 про додаткові підстави дострокового припинення повноважень народного депутата.

13 січня 2020

27 грудня 2019

26 грудня 2019

КСУ визнав неконституційним законопроєкт про позбавлення депутатів мандату за кнопкодавство

Конституційний суд визнав таким, що не відповідає положенням Конституції України, законопроєкт № 1027 щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України.

24 грудня 2019

Конституційний Суд відкрив два провадження за поданнями Денісової

Конституційний Суд відкрив провадження щодо умов пенсійного забезпечення держслужбовців, а також щодо обов'язкової сплати ЄСВ підприємцями та самозайнятими особами, які тимчасово не отримують прибутку.

19 грудня 2019

КСУ взявся розтлумачити, чи має право Рада давати добро на продаж землі

Велика палата Конституційного суду розпочала розгляд подання 46 народних депутатів про тлумачення положень першого речення частини першої статті 13 і частини першої статті 14 Основного Закону, у яких йдеться про право власності народу на землю.

18 грудня 2019

Комітет Ради рекомендує відправити законопроєкт Зеленського про децентралізацію до КСУ

Комітет Верховної Ради з питань правової політики рекомендував парламенту включити до порядку денного сесії та спрямувати до Конституційного Суду президентський законопроєкт №2598 “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”.

У Зеленського пояснили, чому Севастополя немає у законопроєкті про децентралізацію

У президентському законопроєкті №2598 “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)” місто Севастополь свідомо вилучено з переліку адміністративно-територіальних одиниць України задля унеможливлення надання спеціального статусу незаконним утворенням на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-