Конституція

13 березня 2019

11 березня 2019

Президента закликають прискорити "кримські" зміни до Конституції

Президента просять ініціювати прийняття Національної програми підтримки національних меншин і прискорити роботу з внесення змін до Конституції стосовно Кримськотатарської національної територіальної автономії у складі України.

Посол України просить у Будапешта підтримки курсу Києва на ЄС і НАТО

Посол України в Угорщині Любов Непоп під час зустрічі з міністром оборони Угорщини Тібором Бенкьо попросила Будапешт підтримати реалізацію курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

27 лютого 2019

26 лютого 2019

22 лютого 2019

Грібаускайте вітає закріплення курсу на ЄС і НАТО в Конституції України

Президент Литви Даля Грібаускайте привітала ухвалення змін до Конституції України щодо закріплення курсу на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.

20 лютого 2019

19 лютого 2019

"Кримські" зміни до Конституції дадуть нові інструменти для повернення півострова – Чубаров

Рефат Чубаров сподівається, що Президент найближчим часом подасть на розгляд ВР законопроект про зміни до Конституції України в частині статусу Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

15 лютого 2019

13 лютого 2019

Закріплення у Конституції курсу в НАТО знімає питання про референдум - експерти

Голова Координаційної ради Громадської Ліги Україна-НАТО Сергій Джердж вважає, що конституційне закріплення парламентом курсу України до НАТО знімає необхідність проведення референдуму з цього питання.

07 лютого 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-