Мінагро запрошує виробників харчових продуктів на виставку FoodEx Japan 2019

Мінагро запрошує виробників харчових продуктів на виставку FoodEx Japan 2019

271
Ukrinform
Мінагро запрошує українських виробників харчових продуктів до участі в міжнародній виставці продуктів харчування FoodEx Japan 2019.

Про це повідомляє прес-служба Мінагро.

«5-8 березня проходитиме міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв FoodEx Japan 2019. Під час цього заходу компанією COIN буде організовано колективний павільйон українських компаній, долучитись до якого запрошують всіх охочих українських аграрних виробників» - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що колективний павільйон національних виробників на FoodEx Japan 2019 організовується в рамках проекту з підтримки експорту українських продуктів харчування та напоїв в Японію «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце», ініційований компанією Consulting Integrated/COIN.

Читайте також: Masterсard призначила нового керівника українського представництва

Ключова мета проекту - виведення та просування українських аграрних компаній та їхньої продукції на японському ринку. Інформаційна підтримка здійснюється Міністерством аграрної політики та продовольства України у партнерстві з Ukrainiаn Food Export Board (Рада з питань експорту продовольства), інформує прес-служба.

Кінцева дата реєстрації на виставку FoodEx Japan 2019: 26 жовтня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>