Японія

23 вересня 2023


Україна, Туреччина і Японія створили формат співпраці для відбудови

Під час турецько-українсько-японського бізнес-форуму у Стамбулі започатковано унікальний формат співпраці, спрямований на реалізацію спільних проєктів з відновлення України, зокрема її критичної інфраструктури.


Південна Корея, США і Японія заявили про жорстку відповідь на продаж зброї між Росією і КНДР

Міністри закордонних справ Південної Кореї, Сполучених Штатів і Японії глибоко стурбовані військовою співпрацею між Росією і КНДР та заявили про готовність вжити жорстких заходів проти їхньої угоди про зброю.

22 вересня 2023


Південна Корея планує відновити китайсько-японський саміт для зміцнення зв'язків між країнами

Посол Південної Кореї в Японії заявив, що ведуться переговори на «високому рівні» щодо саміту цього року між Японією, Південною Кореєю та Китаєм, який має поліпшити їхні зв’язки.

21 вересня 2023


Турецький і японський бізнес діятимуть спільно для відновлення України

Турецькі та японські компанії, представники яких зібралися на бізнес-форумі у Стамбулі, планують брати активну участь у проєктах з відбудови України і вже оцінюють інвестиційні можливості та потенційні проєкти для найбільш ефективної реалізації.


Кулеба обговорив з главою МЗС Японії участь у Формулі миру та створення Спецтрибуналу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив із новопризначеною очільницею МЗС Японії Камікавою Йоко участь у Формулі миру та необхідність створення Спеціального трибуналу.

20 вересня 2023


Війна Росії спрямована на зміцнення «верховенства безправ’я» у світі – Японія в ООН

Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда назвав війну РФ проти України чинником, який посилює «верховенство безправ’я» в усьому світі, та закликав до негайного припинення агресії і встановлення миру на принципах Статуту ООН.

19 вересня 2023


Японія і США заявили, що продовжать спільно підтримувати Україну

Новопризначена глава МЗС Японії Йоко Камікава та держсекретар США Ентоні Блінкен під час зустрічі в Нью-Йорку підтвердили готовність Токіо і Вашингтона продовжувати працювати разом у підтримці України, яка потерпає від агресії Росії.

18 вересня 2023

16 вересня 2023

15 вересня 2023


Глави МЗС Японії та США домовилися співпрацювати в безпекових питаннях

Новопризначена міністрка закордонних справ Японії Йоко Камікава та держсекретар США Ентоні Блінкен під час першої телефонної розмови домовилися тісно співпрацювати в безпекових питаннях, пов’язаних із російським вторгненням в Україну.

14 вересня 2023

13 вересня 2023

12 вересня 2023

11 вересня 2023


Японія завершила перший етап скидання очищеної води з АЕС «Фукусіма-1»

Токійська електроенергетична компанія TEPCO, оператор пошкодженої японської АЕС «Фукусіма-1», оголосила про завершення в понеділок першого етапу скидання в океан очищеної від радіоактивних елементів води з атомної електростанції.

10 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-