СКУ обговорив з керівництвом Укренерго подальшу співпрацю у відновленні енергетики України

СКУ обговорив з керівництвом Укренерго подальшу співпрацю у відновленні енергетики України

Укрінформ
Делегація Світового конгресу українців (СКУ) зустрілася на полях конференції «Ukraine Recovery Conference» у Берліні з керівництвом НЕК «Укренерго», щоб обговорити подальшу співпрацю у відновленні енергетичної інфраструктури країни та підготовці до наступної зими.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

До складу делегації СКУ ввійшли президент Павло Ґрод, очільник платформи «Energize Ukraine» Ярема Ковалів, віцепрезидент СКУ з операційних питань Зенон Поточний та Голова Місії СКУ в Україні Андрій Шевченко. Від Укренерго були присутні голова правління Володимир Кудрицький та директор «Укренерго цифрові рішення» Андрій Немировський. 

Під час зустрічі сторони зосередилися на стратегіях відбудови та зміцнення енергетичної системи України, яка зазнала серйозних пошкоджень внаслідок російських ракетних та дронових атак.

У СКУ нагадали, що цьогоріч ініціатива «Energize Ukraine» передала Укренерго спеціальне обладнання вартістю 368, 239 доларів США завдяки пожертвам від жертводавців з Північної Америки.

Як повідомляв Укрінформ, на Конференції з відновлення України – Ukraine Recovery Conference у Берліні президент Володимир Зеленський заявив, що Унаслідок ударів російських ракет та дронів знищено вже 9 гігаватів (ГВт) потужностей енергосистеми країни, а також 80% теплової генерації, третина гідрогенерації.

У січні 2023 року президент Світового конгресу українців Павло Ґрод і голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький підписали меморандум про співпрацю у рамках ініціативи СКУ Energize Ukraine, спрямованої на допомогу в пошуку, придбанні та доставці обладнання для відновлення української енергетичної інфраструктури.

Фото: СКУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-