Укренерго

15 липня 2019

12 липня 2019

Нацкомісія повернула тарифи для Укренерго

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила тарифи для ДП "НЕК "Укренерго" на послуги з передачі електричної енергії та диспетчерського  управління. Раніше аналогічна постанова була скасована судом.

10 липня 2019

Тарифне рішення суду може спричинити позови від міжнародних інвесторів - експерти

Зупинення Окружним адмінсудом м. Києва дії постанов НКРЕКП про тарифи для "Укренерго" можуть спричинити невиплату «зеленого» тарифу виробникам, зупинити будівництво нових об’єктів і порушення зобов’язань України перед фінансовими інституціями.

09 липня 2019

Заборонені тарифи: українцям пояснили, як платити за світло

ДП "НЕК "Укренерго" буде виставляти рахунки за свої послуги за старими тарифами, але у платіжці з'явиться також графа "рекомендований платіж", у якій будуть нові тарифи, що були заблоковані судом за позовом АТ "Нікопольський феросплавний завод".

08 липня 2019

03 липня 2019

НКРЕКП оскаржила рішення про скасування тарифів Укренерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), подала апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про скасування тарифів ДП "НЕК "Укренерго".

02 липня 2019

Суд зупинив дію постанов про встановлення тарифів для Укренерго

Окружний адмінсуд Києва зупинив дію постанов Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, якими були встановлені тарифи для НЕК "Укренерго" на передачу електроенергії та послуги диспетчерського управління на II півріччя 2019 року.

27 червня 2019

26 червня 2019

Укренерго передаватиме дані про роботу енергосистеми на платформу ENTSO-E

ДП "НЕК "Укренерго" на постійній основі передаватиме дані про навантаження, пропускну спроможність та балансування енергосистеми України на платформу прозорості Європейської енергосистеми (ENTSO-E).

25 червня 2019

24 червня 2019

22 червня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-