Світовий конгрес українців

18 жовтня 2021

14 жовтня 2021

11 жовтня 2021


Представник СКУ та директор Українського інституту визначили пріоритетний напрямок співпраці

Директор Представництва Світового конґресу українців в Україні Сергій Касянчук під час робочої зустрічі з директором Українського інституту Володимиром Шейком обговорив напрями співпраці та можливості системної взаємодії між СКУ та Українським інститутом.

10 жовтня 2021


У Португалії проведуть відеоконференцію з експрезидентом СКУ та послом України

Українці Португалії запросили взяти участь у відеоконференції з експрезидентом Світового конґресу українців, президентом Громадської організації «Україна – 2050» доктором Евгеном Чолієм та послом України Інною Огнівець.

08 жовтня 2021

06 жовтня 2021

01 жовтня 2021


СКУ засудив ліквідацію владою РФ українського центру «Просвіта» у Владивостоці

Світовий конґрес українців (СКУ) рішуче засудив рішення російського суду про ліквідацію Далекосхідного українського духовного культурно-просвітницького центру «Просвіта» у Владивостоці як черговий прояв системної політики утисків української громади РФ з метою знищення українського громадського життя на її терені.

29 вересня 2021

28 вересня 2021


СКУ обговорив з представником Президента України питання прав людини у Криму

Голова Комісії Світового конґресу українців з прав людини Борис Вжесневський за участі представників офісів СКУ у Торонто, Києві та Брюсселі зустрівся з Постійним представником Президента України в Автономній Республіці Крим та керівником офісу Кримської Платформи Антоном Кориневичем.

24 вересня 2021


CКУ запросив долучитися до вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

Світовий конґрес українців запросив долучитися до вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру 29–30 вересня, коли виповнюється 80 років з початку масових розстрілів під час нацистської окупації Києва, які забрали життя близько 100 тисяч людей.

21 вересня 2021

17 вересня 2021


СКУ засудив проведення виборів до Держдуми РФ на окупованих українських територіях

Світовий конґрес українців (СКУ) засудив вибори до Державної думи Російської Федерації, які російська влада проводить з 17 по 19 вересня на окупованій Росією частині українського Донбасу та в окупованому Криму.

16 вересня 2021

15 вересня 2021


Постпред України при Відділенні ООН у Женеві наголосила на переслідуванні в РФ представників СКУ

Постійна представниця України в Офісі ООН в Женеві Євгенія Філіпенко під час обговорення з Верховним комісаром ООН з прав людини чергової хвилі порушень прав людини в Російській Федерації наголосила на переслідуванні у РФ представників Світового конґресу українців.

14 вересня 2021

08 вересня 2021


СКУ привітав діаспорян зі 130-літтям поселення українців у Канаді

Світовий Конгрес українців вітає численну українську громаду Канади зі 130-літтям поселення на своїх теренах та дякує за розбудову українського громадського життя в цій країні та підтримку духовної Батьківщини України.

07 вересня 2021


Закордонні українці є важливим партнером у процесі визнання Голодомору у світі - Боднар

Українці за кордоном протягом десятиліть спонукали уряди і парламенти іноземних країн порушувати питання Голодомору на міжнародному рівні і стимулювати визнання Голодомору геноцидом.

31 серпня 2021

30 серпня 2021

29 серпня 2021

28 серпня 2021


Президент СКУ розповів про участь Конгресу в роботі «Кримської платформи»

Президент СКУ Павло Ґрод розказав про два етапи участі Конгресу в роботі «Кримської платформи»: заохочення діаспорами урядів різних країн до участі в Платформі та конкретна робота у співпраці з МЗС і Меджлісом щодо реалізації рішень установчого Саміту 23 серпня.


Сьогодні відбудеться другий віртуальний форум СКУ «Єднаємось Україною»

Увечері в суботу, 28 серпня, Світовий конґрес українців проведе в форматі глобальної дискусії в студії телеканалів Суспільного мовника UA:Перший, UA:Культура та UA:Крим ІІ віртуальний форум «Єднаємось Україною», який поєднає українців з шести континентів.

27 серпня 2021


Кулеба та президент СКУ обговорили зміцнення взаємодії держави та закордонного українства

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та президент Світового конгресу українців (СКУ) Павло Ґрод під час зустрічі обговорили зміцнення взаємодії держави та закордонного українства.

26 серпня 2021


Данілов обговорив із представниками СКУ перспективи співпраці у протидії гібридній агресії РФ

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов обговорив із представниками Світового конґресу українців перспективи співпраці у питаннях протидії російській гібридній агресії, зокрема в інформаційній сфері.

25 серпня 2021


Українці за кордоном є рушійною силою для популяризації держави - Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час зустрічі з представниками Світового конгресу українців (СКУ) заявив, що українці за кордоном є рушійною силою для популяризації нашої держави у світі.


Разумков обговорив із керівництвом СКУ роботу в межах Кримської платформи та інвестиції

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час зустрічі з керівництвом Світового конґресу українців (СКУ) обговорив, зокрема, питання залучення інвестицій в Україну та спільну роботу в межах Кримської платформи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-