Світовий конгрес українців

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

29 лютого 2024

26 лютого 2024

22 лютого 2024


Українці проведуть акції у понад 400 містах світу до другої річниці вторгнення РФ

Українці проведуть акції у понад 400 містах по всьому світу в рамках глобальної адвокаційної кампанії Світового конгресу українців (СКУ) StandWithUkraine до других роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну, у війні, що триває 10 років.

20 лютого 2024


Світовий конгрес українців вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з українцями у всьому світі вшановує Героїв Небесної Сотні – мужніх чоловіків та жінок, які віддали своє життя за вільну, суверенну, демократичну та проєвропейську Україну під час Революції Гідності 2014 року.

19 лютого 2024


Створено інтерактивну карту всесвітньої акції до 24 лютого

Світовий конгрес українців спільно з виданням «Українська правда» створили інтерактивну карту, на якій позначені країни, міста, локації, дата та час проведення акцій до других роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого в рамках глобальної адвокаційної кампанії СКУ StandWithUkraine.

16 лютого 2024


СКУ підготував головні тези для акцій і заходів до 24 лютого

Світовий конгрес українців (СКУ) підготував головні тези для використання на акціях і заходах у рамках глобальної адвокаційної кампанії СКУ StandWithUkraine до других роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

15 лютого 2024


Стартувало опитування для створення реєстру українських навчальних закладів у світі

Світова координаційна виховно-освітня Рада Світового конгресу українців проводить опитування для створення єдиного верифікованого реєстру українських освітніх осередків за кордоном задля кращої комунікації та інформування щодо освітніх проєктів та ініціатив СКВОР СКУ.

14 лютого 2024


Діаспора подякувала ОАЕ за підтримку українського народу

Провідники Світового конгресу українців (СКУ) в офіційному листі до Президента Об’єднаних Арабських Еміратів Його Високості Шейха Мухаммада бін Заїда Аль Нагаяна подякувати за послідовну підтримку України та її народу з боку ОАЕ.  

13 лютого 2024


У Торонто з аншлагом відбулася зустріч у рамках туру президента СКУ та Фонду Притули

Сотні гостей відвідали першу зустріч у рамках благодійного туру «Непереможні, коли об’єднані – Invincible When United» від ініціативи Unite With Ukraine Світового конгресу українців і Благодійного фонду Сергія Притули, яка відбулася у конференц-залі готелю Old Mill у Торонто (Канада).

12 лютого 2024


У Торонто молодь діаспори зустрілася з президентом СКУ Ґродом та Сергієм Притулою

Представники Спілки української молоді (СКУ) й української скаутської організації «Пласт» у Торонто поспілкувалися президентом Світового конгресу українців Павлом Ґродом і Сергієм Притулою.

09 лютого 2024

08 лютого 2024


СКУ підтримав українську енергосистему під час проходження зимового сезону

Світовий конгрес українців (СКУ) у рамках своєї ініціативи #EnergizeUkraine підтримав українську енергосистему під час проходження зимового сезону – завдяки донорам з Північної Америки в Україну доставили спецобладнання вартістю майже 368 тис. 240 дол.

06 лютого 2024


СКУ та Фонд Притули проведуть у Торонто захід для збору коштів на розмінування в Україні

Світовий конгрес українців (СКУ) і Благодійний фонд Сергія Притули у рамках благодійного туру Північною Америкою «Непереможні, коли об’єднані – Invincible When United» проведуть першу зустріч у канадському Торонто 11 лютого.

31 січня 2024


СКУ закликав світове українство долучатися до кампанії Standwithukraine до 24 лютого

Світовий конгрес українців закликав українські громади й організації по всьому світу реєструвати свої мирні акції та заходи, заплановані на 24 лютого 2024 року з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення РФ, на спеціальній сторінці глобальної адвокаційної кампанії СКУ StandWithUkraine.

29 січня 2024


Діаспора приєдналася до вшанування Героїв Крут

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з багатомільйонною українською діаспорою вшановують Героїв Крут – сміливих українських воїнів, які 106 років тому в нерівній битві біля залізничної станції Крути на Чернігівщині зупинили на кілька днів наступ більшовиків на Київ.


СКУ та фонд Сергія Притули проведуть благодійний тур Північною Америкою

Світовий конгрес українців (СКУ) та Благодійний фонд Сергія Притули оголосили благодійний тур Північною Америкою «Непереможні, коли об’єднані – Invincible When United» для збору коштів на закупівлю броньованих машин для гуманітарного розмінування у Херсонській області.

27 січня 2024


Світовий конгрес українців вшановує пам’ять жертв Голокосту

Світовий конгрес українців (СКУ) та українські громади всього світу в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту вшановують пам’ять знищених і замордованих нацистським режимом 6 мільйонів євреїв, з яких щонайменше 1,5 мільйона були українськими євреями.

25 січня 2024


Обрано нового президента Спілки українських асоціацій в Іспанії

В іспанському місті Більбао відбувся перший Конгрес українських асоціацій Іспанії «КРАІ», на якому було проаналізовано підсумки спільної роботи за останні роки та призначено на посаду президентки Спілки українських асоціацій в Іспанії Лілію Миколаїв, очільницю асоціації Con Ucrania. 


СКУ започатковує всесвітню адвокаційну кампанію StandWithUkraine до 24 лютого

Світовий конгрес українців (СКУ) започатковує до 24 лютого хвилю громадських акцій і всесвітню адвокаційну кампанію StandWithUkraine, мета якої – привернути увагу до російсько-української війни та підсилити підтримку як громадського суспільства, так і урядів світу. 

23 січня 2024


Діаспора привітала внесення на розгляд ВР законопроєкту про множинне громадянство

Світовий конгрес українців (СКУ) вітає рішення Президента України Володимира Зеленського внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт, який дасть змогу запровадити інститут множинного громадянства.

22 січня 2024


Світовий конгрес українців висловив вітання з нагоди Дня Соборності

Світовий конгрес українців (СКУ) спільно з українцями та друзями України по всьому світі відзначає День Соборності України, та зауважує, що сьогодні українці об’єднані неймовірним почуттям єдності й солідарності.

19 січня 2024

18 січня 2024

16 січня 2024


Мовний омбудсмен обговорив популяризацію української мови у світі з головою місії СКУ в Україні

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зустрівся з головою місії Світового конгресу українців (СКУ) в Україні Андрієм Шевченком та обговорив питання популяризації української мови у світі.

15 січня 2024


Віцепрезиденти СКУ зустрілися з послом з питань світового українства

Віцепрезиденти Світового конгресу українців  (СКУ), які представляють українців у регіонах Південної Америки, Африки, Європи, Азії, Австралії та Океанії, провели зустріч з послом з особливих доручень МЗС України з питань світового українства Мар’яною Бецою.

13 січня 2024


Діаспора закликала виборців США звернутися до Конгресу щодо виділення коштів Україні

Український конгресовий комітет Америки (УККА) звернувся до американських виборців із проханням закликати Конгрес США виділити необхідну Україні допомогу, зокрема фінансову у розмірі понад 61 млрд доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-