СКУ розпочинає глобальну кампанію з відновлення української енергосистеми Energize Ukraine

СКУ розпочинає глобальну кампанію з відновлення української енергосистеми Energize Ukraine

Укрінформ
Президент Світового конгресу українців Павло Ґрод і голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький підписали меморандум про співпрацю у рамках ініціативи СКУ Energize Ukraine, спрямованої на допомогу в пошуку, придбанні та доставці обладнання для відновлення української енергетичної інфраструктури.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

Як зазначають в «Укренерго», обладнання для високовольтних мереж 220-750 кВ – це ключове, що необхідно сьогодні для відновлення нормального функціонування мережі системи передачі, яка зазнала вже 14 ракетних атак ворога і має безпрецедентні за всю історію енергетики світу пошкодження.

«Не маючи можливості перемогти на полі бою, російська держава-терорист вдається до жорстоких обстрілів енергетичної інфраструктури України. Російські загарбники прагнуть вбити економіку країни, спричинити гуманітарну катастрофу, зробити українські міста непридатними для життя. Ми не дамо їм реалізувати свій злочинний задум. Сьогодні світова українська громада об’єднує зусилля з НЕК «Укренерго» для того, щоб потужно підтримати українську енергетику усіма критично необхідним обладнанням та забезпечити її стійкість у цей час випробувань», – заявив Павло Ґрод. 

«Укренерго» вже має технічну підтримку від країн-партнерів з трьох континентів світу. «Це потужна енергетична коаліція, яка протистоїть агресії однієї країни, яка вже незабаром стане аутсайдером в енергетиці», — зазначають у компанії. 

Energize Ukraine — це глобальна ініціатива Світового конгресу українців, спрямована на негайну допомогу українській державі у відновленні енергетичної інфраструктури, що була зруйнована безжальними масованими ракетними атаками Росії, які пошкодили понад 40% інфраструктури України.

Національна енергетична компанія «Укренерго» є оператором системи передачі України зі статусом члена спостерігача ENTSO-E та має функції управління об’єднаною енергосистемою України, передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до розподільчих мереж та адміністрування розрахунків. 

Нагадаємо, СКУ запустив на базі фандрайзингової ініціативи Unite With Ukraine інноваційну платформу – маркетплейс, що дає змогу людям з усього світу обрати й оплатити у зручний їм спосіб елементи спорядження для захисників України. 

Фото: СКУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-