СКУ запустив маркетплейс, де можна придбати спорядження для захисників України

СКУ запустив маркетплейс, де можна придбати спорядження для захисників України

Укрінформ
Світовий конгрес українців (СКУ) запустив на базі фандрайзингової ініціативи Unite With Ukraine інноваційну платформу – маркетплейс, що дає змогу людям з усього світу обрати й оплатити у зручний їм спосіб елементи спорядження для захисників України. 

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

Директор  Unite With Ukraine  Андрій Потічний з цієї нагоди звернувся до української діаспори та всіх друзів України з роз’ясненням ситуації на фронті та розповів, чому саме ця зима є вирішальною для українців. 

Він наголосив, що неможливо назвати цю зиму інакше як важкою. Несправедлива та незаконна війна терористичної росії з українською державою триває. Ситуація в Україні ще ніколи не була такою складною.

«Бої в Бахмуті, у Соледарі та в околицях – м’ясорубка. Весь східний фронт у вогні, жорстоке протистояння ще ніколи не було таким інтенсивним. Здавалося б, нескінченні хвилі ворожої артилерії, мінометів і ракетного вогню заливають позиції українських захисників. Ні в чому не винні мирні жителі – від великих міст до віддалених хуторів, по всій країні залишилося без тепла, води та електроенергії. Надворі лише січень, а ця зима ще буде дуже довгою», – йдеться у зверненні.

Потічний переконаний, що в Україні ніхто не здається. У міру того, як варварські російські напади стають дедалі невблаганнішими, а зима наближається до найсуворіших місяців, український народ стає лише міцнішим і об’єднанішим. Неможливо підкорити цю неймовірну націю, це просто неможливо. Перемога неминуча, але вона дасться дорогою ціною.

«Як діаспора, ми зобов’язані зробити все можливе, щоб підтримати зусилля для творення цієї перемоги. Я прошу кожного з вас продовжувати звертати увагу на те, що відбувається на землі ваших предків, і робити все можливе, щоб змінити цю країну. Війна за незалежність України ведеться океанами підтримки та військової допомоги, але океани потребують крапель води, щоб залишатися повними. Зробіть свій внесок і додайте свою краплю в море», – наголосив він.

Потічний розповів, що в рамках ініціативи Unite With Ukraine Світовий конгрес українців створив інноваційну платформу, на якій кожен може вносити пожертви.

«!Наш маркетплейс – це місце, де ви можете «придбати» товари для українських захисників, щоб дати цим відважним жінкам і чоловікам найкращу можливість показати, на що вони здатні цієї зими. Кожен долар має значення. Жоден внесок не буває занадто малим. Кожна маленька крапля додається. Давайте разом, як світова українська діаспора, наповнимо ще один океан і наблизимо нашу неминучу перемогу», – закликав Директор  Unite With Ukraine.

Нагадаємо, президент Світового конгресу українців (СКУ) Павло Ґрод заявив, що основна мета світового українства у 2023 році – ще потужніша підтримка та захисти України.

Фото: СКУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-