допомога

04 жовтня 2023


Конгрес може ухвалити пакет допомоги для України навіть попри заміну спікера - Білий дім

У адміністрації президента США зберігають тверду впевненість, що Конгрес збереже двопартійну підтримку щодо продовження допомоги України та ухвалить необхідне законодавство навіть попри заміну спікера в Палаті представників.

03 жовтня 2023


€50 мільярдів для України: Європарламент підтримав поправки до бюджету ЄС

Європарламент більшістю голосів ухвалив резолюцію на підтримку пропозицій Єврокомісії з перегляду багаторічного бюджету ЄС на 2021-2027 роки, які, зокрема, містять положення про утворення спеціального Українського фонду в 50 мільярдів євро.


ЄБРР наголошує на важливості й далі підтримувати Україну

Збереження високого рівня підтримки України є ключовим завданням на майбутнє, заявила президентка Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо, реагуючи на ухвалення Конгресом США короткострокового бюджетного закону США, який не передбачає фінансування України.

02 жовтня 2023


Україна та МВФ обговорили план реформ у межах програми Ukraine Facility

Україна спільно з представниками Міжнародного валютного фонду обговорили питання фінансової підтримки у межах чотирирічної програми кредитування на 15,6 млрд доларів, а також план реформ за програмою Ukraine Facility.


Кулеба - про голосування у Конгресі: Ми не вважаємо, що підтримка США похитнулась

Українська сторона вважає, що голосування в Конгресі США за тимчасовий бюджет без додаткового пакета підтримки нашої країни є випадком, а не системою, і працює з обома партіями, щоб це не повторилося.

01 жовтня 2023


Ситуація з бюджетом у США не зупинить надходження раніше оголошеної допомоги Україні - МЗС

Ситуація з тимчасовим бюджетом США не зупинить надходження раніше оголошеної підтримки Україні, українська влада працює з американськими партнерами щодо нових коштів допомоги.


У Сенаті США обіцяють ухвалити пакет допомоги Україні до кінця року

Чак Шумер і Мітч Макконнелл - лідери демократів і республіканців у Сенаті США - домовилися ухвалити двопартійний законопроєкт для уникнення «шатдауну» без додаткового пакета допомоги Україні, але пообіцяли подальшу підтримку нашій країні.

30 вересня 2023

29 вересня 2023


Допомога Україні відповідає стратегічним інтересам ФРН - учасники «Київського діалогу»

Якщо жителі Німеччини наразі допомагають українцям протистояти агресії РФ з альтруїстичних міркувань, то згодом вони побачать, що вільна мирна Україна в складі ЄС відповідає їхнім цілком прагматичним інтересам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-